Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi bajom van?

Szerintetek mi bajom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rosszul érzem magam, ma nem is mentem dolgozni, de a dokit sem értem el telefonon, majd holnap újra próbálkozom, ha nem sikerül akkor elmegyek személyesen, de addig is szerintetek mi bajom lehet?


Amit érzek: Lüktet a fejem , gyakran szúr a szívem vagy a mellkasom ,inkább a bal oldalon főleg ha mély levegőt próbálok venni és ezen kívül hasmenésem van és fáradt vagyok, kedvtelen. Nem tudok semmit csinálni ha sokáig nézem a telefont vagy a monitort jobban lüktet a fejem.



Amit tudni kell az előzményekről: Nem vagyok nagy bulizós, de most volt egyik barátom bulija és egymást követő két nap is elmentünk bulizni, nekik semmi bajuk nincs. Én arra tudok gondolni, hogy mivel ők pestiek és egyből hazamentek ezért nincs bajuk, ugyanis én miután jól leizzadtam visszaadtam a haverom pulcsiját és a saját, picit nedves pulcsim vettem fel és majdnem másfél órát voltam este a hidegben, majd szálltam fel a vonatra, majd szálltam le megint és 20 percet töltöttem a hidegben míg hazaértem.


Én megfázásra vagy tüdőgyulladásra gondolok, de azért inkább itthon maradtam ma. Megmértem., hogy van-e lázam, hát az nincs, 35,4 jött ki ami talán még egy picit alacsony is...


Tippek?



2020. okt. 6. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidegtől nincs tüdőgyulladás ahhoz korokozó is kell. Lehet csak kimerültél plusz a front is okozhat fejfájást vagy elkaptál valamit. Lázad méregesd és próbálj pihenni.
2020. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Covid? Láz még kialakulhat később is.
2020. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, azért is maradtam inkább itthon, mert benne van a pakliban, már viszonylag jól vagyok, hétfőre kaptam időpontot a dokihoz.
2020. okt. 7. 22:28
 4/5 anonim válasza:
Ha megkerdezhetem mi volt a probléma? Nálam is kb ugyanezek a tünetek jelenleg
2020. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki, hogy kimerült a szervezetem, öreg vagyok már két napot bulizni egymás után. :D


Ha korona lett volna elvileg nem éreztem volna ízeket.

2020. nov. 12. 06:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!