Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban nagy baj lehet ebből?

Valóban nagy baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban a megszokottnál többször fáj a fejem, van hogy pár percig lüktet legbelül aztán elmúlik. Eleget iszom és a frontokra sem vagyok érzékeny, viszont valamin mindig, egyfolytában pörög az agyam, gyakran stresszelem magam és egyfolytában gondolkozok valamin. Néha van hogy lefekszem hogy kicsit kikapcsoljam az agyam, de akkor is fura érzés fog el, mintha érezném hogy egyfolytában dolgozik az agyam és nincs nyugtom, fura érzés nem igazán írható le.

Egyik ismerősöm szerint ezek a gyakori furcsa fejfájások az agyvérzés korai jelei is lehetnek. Ez valóban igaz lehet, hogy egyszerűen túlfeszítem magam az akaratom ellenére is? 21 éves vagyok.



2020. okt. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ilyenkor minden ismerős "okos". El kell menni dokihoz, az elküld vizsgálatokra és az a biztos.
2020. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy agyverzes. A stressz felnyomja a vérnyomásod, ennyi az oka.
2020. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vérszegénységtől fájt a fejem. Kérj egy vérvételt. Ha minden oké meg keress valamu elfoglaltságot ami kikalcsol. Tuti nincs agyvérzésed.
2020. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az agyvérzés az nem fáj ha csak nem az agyhártyánál van, az agyban nincsenek fájdalom receptorok. Az ilyen derült égből villamcsapás szerű. Ezért is kapta a "szélütés" nevet, vagy angolul a "stroke" ami szintén csapást jelent
2020. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!