Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az hogy lehet, hogy pozitív...

Az hogy lehet, hogy pozitív covid teszt után 3 nappal már mehet valaki iskolába?

Figyelt kérdés

Osztálytársam pozitív lett ezen a héten hétfőn.

Mit mondtak neki? pénteken már mehet.


Az eszem megáll. Attól még, hogy neki nincsenek tünetei lehet, hogy a másik meg belehal.


Legyen az a másik pl én. Aki szívbeteg. Lehet, hogy az immunrendszerem nem olyan erős, mint az övé és legyőz engem, ha elkapom.

Akkor mi van? Anyukám testvére egy nagyon durva tüdőgyulladásként élte meg. Valakinek meg összeomlik a tüdeje. valaki észre sem veszi.


Honnan tudjam, hogy én épp melyik leszek?


2020. okt. 7. 13:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Benne van a pakliban.
2020. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
45%
Írjá panaszt a parlamentbe azok hozzák a törvényeket meg rendeleteket normál ember hol tudná ezt megválaszolni.
2020. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

2 hét minden fertőzöttnek.

Akkor mehet hamarabb, ha a teszt idején már több napja otthon volt, pl. egyéb betegség miatt. Vagy emiatt, csak nem fordultak orvoshoz egy ideig.

2020. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3. így kéne. Rohadtul nem vicc ez a dolog. Addig viccelődnek vele míg meg nem tapasztalják.


De akkor is valaki megfázásként éli meg valaki meg belehal :(

2020. okt. 7. 14:01
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
Maradj te otthon akkor.
2020. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Ez az iskolákon rugózó troll megint
2020. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezt nem így kéne, hanem így van. Ez az eljárás.
2020. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7: de mégse így csinálják. Hétvégét is beleszámítják, az oké, de a többi?

Vagy van negatív tesztje csak mi nem tudunk róla?

Ilyet nem lehet!!!!

2020. okt. 7. 14:08
 9/24 A kérdező kommentje:

Valaki kavar valamit, de nagyon! az osztály fele kapott piros cédulát, a többi nem. Mi a f*szomat csinálnak? Én például miért nem kaptam?

A közelébe nem megyek az biztos!!!

2020. okt. 7. 14:09
 10/24 A kérdező kommentje:

5: Ezt pofázom, hogy nem lehet!!! De neked hiába mondom, szerinted "nem létezik semmilyen vírus"

Oké mondjuk ki, hogy nem létezik. Akkor csak így hívjuk azt a nem létező dolgot amitől meghalunk. Rendben. Így jobb?

2020. okt. 7. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!