Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az hogy lehet, hogy pozitív...

Az hogy lehet, hogy pozitív covid teszt után 3 nappal már mehet valaki iskolába?

Figyelt kérdés

Osztálytársam pozitív lett ezen a héten hétfőn.

Mit mondtak neki? pénteken már mehet.


Az eszem megáll. Attól még, hogy neki nincsenek tünetei lehet, hogy a másik meg belehal.


Legyen az a másik pl én. Aki szívbeteg. Lehet, hogy az immunrendszerem nem olyan erős, mint az övé és legyőz engem, ha elkapom.

Akkor mi van? Anyukám testvére egy nagyon durva tüdőgyulladásként élte meg. Valakinek meg összeomlik a tüdeje. valaki észre sem veszi.


Honnan tudjam, hogy én épp melyik leszek?


2020. okt. 7. 13:51
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
20%

Ilyen az amikor a média agymosó hatása a kiskamaszokban lecsapódik.

Ugyan mi bajod lesz ha majd ezután megy iskolába?

Világvége lesz vagy mi?

Menjél tanuljál inkább valami értelmeset.

2020. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy a jövő pénteken mehet suliba, csak te értetted félre.


Másik lehetőség. Te hétfőn tudtad meg, hogy covidos, de már a mult héten az volt. Biztosat csak úgy lehet mondani, ha ismered a pozitív teszt pontos dátumát. Jelenleg 10 nap karantén van ilyenkor.

2020. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem kötelező bejárni (nálunk legalábbis), menj el te önkéntes karanténba 10 napra. Én megértem, hogy félsz.
2020. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem, most pénteken :(


11: Na, te aztán jó buta lehetsz. Megjegyzem semmit sem nézek a médiából.

Nyunyóka nénit meg főleg :(


Szerinted jó kedvében vannak lélegeztető gépen az emberek? Jókedvükben kell mesterségesen lélegeztetni őket? Környező iskolák tanulóiről beszélek. 16-18 évesek, mint én.


11: Ilyen sosem szoktam mondani, de őszintén kívánom, hogy megtapasztald milyen. És majd utána legyen véleményed. Amíg neked nincs bajod addig nem létezik.. Szégyen, hogy így gondolkodsz.

Tudod ha én hazahozom az iskolából és átadom anyámnak akkor mi lesz? Ő egy megfázástól is 2 hétra padlóra kerül olyan gyenge az immunrendszere.

Kicsit legyél már körültekintőbb és vedd észre magad körül a külvilágot!

2020. okt. 7. 14:40
 15/24 A kérdező kommentje:

12. hétfőn volt a tesztje, aznap derült ki, hogy pozitív. Onnan tudjuk, hogy órán hívta az ofőt az anyukája.

Szombat óra rosszul van és lázas. Azóta lement a láza és semmi tünete.

2020. okt. 7. 14:42
 16/24 anonim válasza:
0%

11 vagyok.

Úgy látom nem kicsi baj van a buksidban.

hasonló jókat neked is.

tudod olyat szabad csak kívánni amit magadnak is kívánnál.

Amúgy mi külföldön élünk itt ingyenes a teszt heti szinten ingyen teszteltetjük magunkat.

2020. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Akkor? Mit szólsz bele? Most komolyan kérdezem. Teszteltessed magad. ahogy akarod. Mi közöd van, hogy itt mi folyik? Akkor szólaljál meg, ha itt élsz és tapasztalod.

Megmondtam. egyszerű letagadni. Majd letagadom a rákot és máris nem létezik.

Mondd már meg nekem, hogy ha a szomszéd 49 évesen meghalt alapbetegség nélkül akkor van-e okom félni.

Ja mégse. TE ne mondj semmit. Nem tapasztalod meg nem fogod megtudni

2020. okt. 7. 14:52
 18/24 A kérdező kommentje:

16: mi a bajod neked azzal, hogy egy borzalmas rendszer hibájából kérdést írtam? Mi a bajod neked azzal, hogy TÉNYEKET nem vagyok hajlandó elengedni?


Hétfőn lett meg a pozitív tesztje! Leghamarabb 10 nap múlva mehet! Erre 3 napot kapott. Ezzel van baj, nem a buksimban.

2020. okt. 7. 14:59
 19/24 anonim ***** válasza:

Te mit veszekedsz itt, mint valami idegbeteg? Elvették a macidat, vagy mibajod?


Ha az osztálytársad pozitív lett, akkor te az egész osztállyal együtt mész minimum 2 hétre karanténba. Olyan nincs, hogy hétfőn pozitív, legfeljebb akkor, ha nem koronára lett pozitív, hanem náthára...

2020. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Minimum 2 hét? dehogy. 3 napot kaptunk. Mindenhol 3 nap. Csak addig nem érdekelt amíg nem velem történt meg.

Ezt te csak gondolod, hogy 2 hét a karantén. Sőt még nem is 10 nap. az iskolában most jelenleg 32 pozitív van. Maajdnem minden osztályból. És ennyi 3 napot kapunk. aztán mehetünk újból.

2020. okt. 7. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!