Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányós vírus van most?

Hányós vírus van most?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan félek a hányástól meg ezektől a hányós vírusoktól. Tavaly szeptemberbe elkaptam, 1 este alatt lement, de pokol volt, nagyon rossz volt, sokkot kaptam. Tegnap munkahelyen ment a hasam az ebéd után, igazából azóta hála az égnek nincs úgy bajom. Viszont a kolleganőmnek is ment tegnap a hasa és azt mondta, hogy hányt is otthon, de ma semmi baja nem volt neki se. Nagyon nagyon félek, minden erőmmel azon vagyok nap mint nap hogy ne kapjam el, maszk mindenhol, kézmosás, itthon fertőtlenítés. Megtudom így előzni?

2020. okt. 8. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Haat nincs kifejezetten most ilyenfajta hasmenos virus.

Viszont covid sajnos tud csak emesztoszervi problemakat is okozni!😔

2020. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen, van. Én is belekeveredtem, hányás-hasmenés,bár szerencsére kevésszer hánytam csak. A házi orvos mondta, hogy ilyen vírus is van most.
2020. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen megertelek nagyon rossz

En mikor elmentem Apukam csaladjahoz , az osszes mostohatesom ilyen virussal kuszkodott meg a tesom is, en meg mondtam h jajj en ugyse kapom el


Aha a faszt:D

Hazaertem nem telt el 1 ora es a wc-n kotottem ki kb 2-3 napig tartott es kinszenvedes volt

2020. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami tipp esetleg, hogy előzzem meg? Azon kívül amiket felsoroltam. Tényleg borzalmasan félek tőle. Tavaly elég volt. Vagy immunis erre a szervezet?
2020. okt. 9. 05:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ha megerosited az immunrendszered vitaminokkal vagy tobb zoldseget eszel nem artasz vele.


De biztos van olyan aki immunis erre

2020. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig van de nem kéne vele foglalkoznod. A leírtak alapján mindent megtettél hogy ne kapd el.
2020. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!