Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A combomon van egy indokolatla...

A combomon van egy indokolatlan fekete pont. Mintha filccel lenne rajzolva valami, de semmivel nem jon le. Ez lehet bőrrák vagy valami más?

Figyelt kérdés
Néztem képeket, de egyikhez sem hasonlít. Komolyan, mintha csak oda lenne rajzolva, de sosem rajzoltam oda, az a helyzet.

2020. okt. 11. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Az anyajegyek általában véve indokolatlanul nõnek az emberen.
2020. okt. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Felfedezted életed első anyajegyét, gratulálunk! Van akinek több száz van, valóban indokolatlanul. Ha eddig nem volt, az sem jelent semmit.
2020. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

aztakrva hat erre nem is gondoltam xd

tudom láttam már anyajegyet van egy csomó a karomon,pár az arcomon azért kerdeztem mert eltér tőlük. de ha nem jelent semmit akkor jó de ne nézzuk már idiótának az embert.

2020. okt. 11. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérlek menj el bőrgyógyászatra! Mi csak találgatni tudunk, de az orvos majd biztosat mond.

A melanoma szűrésre az őszi-téli időszak a legalkalmasabb.


(45N + ápoló)

2020. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fotózd le, és időnként hasonlítsd össze, ha hónapok alatt változik akkor van baj, ez érvényes minden anyajegyre.
2020. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!