Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5-6 éve már hogy elkezdedődött...

5-6 éve már hogy elkezdedődött nálam a hátfájás. A hát felső részén, a bal lapocka alatt kicsivel a gerinchez közel. Valakinek van hasonló baja, amiről kiderült miez? 30/N

Figyelt kérdés

Többször voltam vele háziorvosnál, de mindig lerázott, és csak fájdalomcsillapítót írt. Nem küldött tovább sehova.

Reggelente és estefelé néha irtózatosan fáj,és kicsit olyan belső láz érzésem van,néha vannak jobb napok is. Ha edzek, tornázok akkor nem fáj. Néha meg olyan mintha emelyegnék, és olyan érzés, mintha onnan indulna ki. Ezeket mind elmondtam a dokinak, de nem igazán vette figyelembe.

Remélem köztetek van valaki aki tud erről vmit.



2020. okt. 11. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, és az írásjelek hiányáért, hibás a kijelzőm, szóval ilyenfajta kommenteket nem kérek
2020. okt. 11. 20:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Cseréld le a háziorvosod.

2. Kérj beutalót az orthopédiára!

3. Elnézhetsz egy gyógytornászhoz is.

4. Nem szoktam ilyet javasolni, de tudok valakiről, akinek egy természetgyógyász volt leginkább segítségére.

2020. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet triggerpont is, azzal az orvosok nem szoktak foglalkozni. Ahogy elnézem, a tiéd semmivel sem. Nem szeretek orvosokat szidni interneten át, de ilyen problémát nem lehet lerázni fájdalomcsillapítóval.
2020. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem természetgyógyász segített. Akkoriban klíma nélküli autóval jártam viszonylag hosszabb utakon. A megizzadt hátamra rájött a huzat a letekert ablakból mikor előre dőltem szellőztetni. Az ember azt mondta, megfázott és begyulladt az izom. Egész nyáron fájt, ősszel mentem el hozzá. Szerencsére hatásos volt a kezelés.
2020. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ptxel voltak ilyen tüneteim de nekem minden legvételre is szúrt/fájt. Engem is sokáig leráztak. Egy röntgen nem ártana hátha kiderül valamim izombecsípődés is okozhat ilyet meg gerincprobléma. Lehet gyógytorna segítne de ehhez ortopédián kell kifogni egy jó orvost. Ott is vannak kóklerek aik lerazzák az embert. :(
2020. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!