Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő megfázást meg lehet...

Kezdődő megfázást meg lehet állítani, vagy jobb átesni rajta?

Figyelt kérdés
Minden megfázásom kb 2 hétig lappang, most már bő egy hete érzem, hogy beteg leszek. Próbálok tenni ellene, néha úgy tűnik, hogy megúszom, aztán mégse. Most azért lenne fontos, mert műtétre vagyok előjegyezve, ami kb egy hónap múlva lenne, és így a Covid miatt kezd veszélybe kerülni.

2020. okt. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
En ha erzem, hogy eselyes, hogy megfaztam, akkor napi 3 1500mg os C vitamint veszek be es mezes kamilla teat iszom. A c vitamin tabletta tartalmaz meg D vitamint es cinket is es B komplex vitamint is szedek. Elozo evekben szeptember 2.hetetol kb adventig nathas vagyok, most meg egyaltalan nem jott ki rajtam. Augusztus vegen kezdtem napi egy C vitaminnal, majd amikor kicsit gyanus, hogy tobbet tusszogok, de meg nem folyik az orrom, akkor megemelem kb egy hetig a bevitelt.
2020. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én méhpempős mézet szoktam enni naponta 1 hónapig immunerősítésre.
2020. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!