Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindkét bordaív alatti és...

Mindkét bordaív alatti és gyomor felső részének fájdalma. Valakinek volt hasonló? Többi lent..

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja kezdődött erős bal bordaív alatti fájdalommal, plusz szegycsont körüli fájdalom. Azonnal elmentem az orvoshoz. infarktus, tüdőembólia nem volt. Aztán telt az idő, de nem lett jobb. Mostanában járok orvoshoz. Volt Mellkasröntgen, gerincröntgen, holter EKG, Teljes labor, de semmit nem találtak. A hátam fáj, és mostanra mindkét bordaív alatt fáj, és a gyomrom is. Valaki járt már hasonló cipőben?


30/F



2020. okt. 13. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég jól kivizsgáltak. Nem lehet hogy izom húzódás,gyulladás? Esetleg gyomor probléma? Menj el egy gasztroenterológushoz.
2020. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én refluxra tippelnék.

Esetleg gyomorfekély, de ennyiből az nem valószínű.

2020. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En augusztus ota erzem ezt, hol erosebben, hol gyengebben. Nekem a honaljam fele is szokott fajni. Labor, mellkasrongten nekem is volt, a heten megyek mell ultrahangra. Aterzem,hogy milyen, hogy faj, de nem tudjak, hogy mi miatt :( 20L
2020. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont ez van nálam is, bár én orvoshoz nem mentem ebben a járványos időben, viszont nagyon ijesztő a dolog. Sokat emelgetem a 10 kg-os kisfiamat, arra is gondoltam lehet attól fáj. Vagy valami komolyabb lenne? 😫
2020. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyé dokihoz,olyan nics,hogy ne mennyé?
2020. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmas valaszolo vagyok: voltam ultrahangon azota, nem mutatott semmit.. Vettem teafa olajat, 3-4 cseppet bemassziroztam magaban este lefekves elott, 3 nap alatt elmult a 2,5 honapig tarto fajdalom. Kitartast negyes es ha gondolod probald ki!
2020. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, és én is arra gyanakszik, hogy a kisfiam emelgetese miatt van. Ő is 10 kg. Csak sajnos sokszor megijedtek, hogy valami komoly bajom van, nem akarok még meghalni 😱
2021. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, menetközben minden kiderült. Mozgásszervi probléma. Scheuermann-kór.
2022. jan. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!