Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véreset hánytam és piros...

Véreset hánytam és piros bárányhimlő szerű pöttyeim keletkeztek? Többi lent

Figyelt kérdés
Régóta gyanakszom arra hogy valamire esetleg allergiás lehetek. Mostanában sokat betegeskedek és az immunrendszerem nagyon legyengült. A véres hányás a semmiből jött. Hirtelen hányingerem lett elmentem hányni és véres volt. A piros pöttyök pedig kb 2 napja kezdtek el előjönni, nagyon fájnak égető érzésem van ha valami hozzáér. Nagyon megijedtem és most folyamatosan hányingerem van. Valami ötlet mi lehet a bajom? Allergia vagy esetleg valami komolyabb? Nem akarok hiányozni sem a suliból mert anyukám már mérges rám a sok hiányzás miatt. Válaszokat előre is köszönöm.

2020. okt. 14. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el kéne menni orvoshoz.
2020. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Allergiától nem fogsz véreset hányni. Ha nem ceklát vagy paradicsomlevest ettél és az tűnt véres hanyásnak hanem komolyan véreset hánytál az nagyin komoly bajt jelez. Gyomorverzés nem játék. Azonnal orvos. Így akarsz suliba menni? Neked elment az eszed?
2020. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
menj el orvoshoz.nekem a gyomorfekély jutott hirtelen eszembe, de nyilván itt nem tudhatja senki, hogy mi a baj..
2020. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mi van veled azóta kedves kérdező. A kérdés óta eltelt két hét. De ha véreset hánytál és nem mentél el orvoshoz azóta sem, akkor valószínűleg már nem élsz. Ha tévedek, akkor egy visszajelzés jó lenne a többi fórumozónak is, mert ez baromira nem játék. Iszonyatosan súlyos betegségek jelei a vér hányás. Ha mégsem tévedek akkor részvétem a családnak, és remélem tanulság volt a felelőtlen szülőknek hogy többet foglalkozzanak a gyerekkel és ha beteg a gyerek, akkor nem csеszеgetni hogy miért hiányzik az iskolából, hanem elvinni mihamarabb orvoshoz, mielőtt baj történne, és bízni a gyerekben, ahelyett hogy azt gondolnák hogy csak lógni akar a suliból.
2020. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Minden rendben?
2020. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] elég gyanús hogy valami ilyesmi van/volt neki. Belső vérzés + kis sebek a bőr felszínén. Másik tipp egy nagyon erős autoimmun betegség, volt ismerősnek hasonló, ami belső vérzés esetén szintén rövid időn belül halálos, ha nem kezelik.
2020. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!