Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegeyek, ha szeptembertől...

Mit tegeyek, ha szeptembertől tavaszig folyamatosan beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egyikből ki, másikba be.
2020. okt. 14. 13:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Erősítsd meg az immunrendszeredet.
2020. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Vegyél maszkot és moss kezet. Mióta ez van egyszer sem voltam beteg.
2020. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én ezt csinálom, ha megyek valahova. Naponta legalább 20-szor mosok kezet. Anyám viszont tanár és állandóan beteg. Kivédeni nem lehet, főleg, ha kezet sem mos. Mindig van válás mi nyavaja, ez megy 5 éve kb.
2020. okt. 14. 15:45
 4/24 anonim ***** válasza:
Élvezd a nyarat.
2020. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor ez van sajnos nincs mit tenni :(
2020. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De valamit muszáj, folyamatosan beteg, ma is full rekedten, lázasan ment iskolába. Még nem járt le az előző betegség...


Ezt egyszerűen nem lehet bírni. Nincs olyan agyi szinten, én meg szedjek egész évben gyógyszerr. Fogászatra sem tudok elmenni hetek óta....


Mimdezt azért, mert anymá tanár. Évek óta folyamatosan, nem csak maximum évi egy-kettő.

2020. okt. 16. 19:16
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha betöltöd a 18at elköltözhetsz. Értem hogy rossz és együtt is érzek veled. De ha ő nem vált munkát akkor ez lesz. Mondhatod neki hogy vegyen maszkot meg mosson kezet többet. Most taníthat is masukban ffp2es maszk elég bjól véd. Ha abban van egyész nap nem kaphat el semmit elvileg.
2020. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem mos kezet, taknya folyik a alvesbe ilyenek... Iskolában is hasonló hogiénia lehet.


Persze, hogy nem mondhatod meg neki, de ez akkor is durva. Gyakorlatilag az életedet teszi tönkre, hogy állandóan beteg vagy.

2020. okt. 17. 09:57
 9/24 anonim ***** válasza:
Értem. És ha ide ezt kiírod akkor változik valami? Anyádnak kéne ezt elmondanod. Tudom most az jön, hogy már elmondtad. Tölünk mit vársz? Keressük meg anyádat és mondjuk meg neki, hogy mosson kezet? Győrfi Pál fél éve mondja. Ha nem hatott rá akkor mit vársz mi fog változni? Menj kollégiumba ha megengedik.
2020. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, őrjöng évek óta! "csak nem öltözöl fel"
2020. okt. 17. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!