Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegeyek, ha szeptembertől...

Mit tegeyek, ha szeptembertől tavaszig folyamatosan beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egyikből ki, másikba be.
2020. okt. 14. 13:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le mit vársz tőlünk? Szidjuk közösen anyádat?
2020. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Vitamin, ötlet, nem tudom. Bármi tanács, mert el vagyok keserdve.
2020. okt. 17. 10:53
 13/24 anonim ***** válasza:
Szedjél C meg D vitamint és cinket, sportolj sokat a friss levegőn. Csodát egyik sem tesz de remélem ettől megnyugodtál. :) Nincs csodaszer sajnos. Megkérdeztem egyik évben a patikust mit csinál hogy nem beteg mikor minden nap betegekkel találkozik. Azt mondta semmit, ő már megedződött és nem kapja el, vagy tünetmentesen mennek át rajta a dolgok, de a férje folyton beteg, mert hazaviszi neki a fertőzéséket. Ezek után mit vársz itt laikusoktól. Oltasd be magad influenza ellen, akkor legalább azt nem kapod el. Vegyél infralámpát az sokat segíthet ha használod 5 percig minden este, jobb ötletem nincs.
2020. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szégyen és szomorú, hogy olyan emberek tanítják a következő generációt, mint édesanyád.
2020. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Az...


A legundorítóbb az egészben, ahogyan bánnak veled, mikor elkapod tőle. Most is észrevette, lázas vagyok, hasmenés stb. Anyuci rekedt, lázas napok óta, megy a hasa...


Erre mondom neki, így nem mehetek vissza a fogorvoshoz.... "fel kellett volna öltözni, nem anyádra fognak, hogy hazahozta a deblát, te szemét soha nem csinálsz semmit" Márciusi tüdőgyulladásnál, "nem öltöztél fel, megfázott a hátad".


Anno is ez ment, hogy "direkt nem öltöztél fel, hogy ne kelljen iskolába menni te piszok". Meg minden aljasság, ez első éven volt, 2013-ban.


Arról nem beszélve, hogy évente százezreket elköltök gyógyszerre, meg anno lázcsillapítóval, energiaitallal bírtam ki.


Legalább ne tenne tönkre, ha egyszer ez van. Ez a lehető legszemetebb. Lehet neki a foyamatos betegség, láz a szintje, de legalább ne bántana, ha te lebetegszel pluszban....


Örültek, most is meg volt a szokásos alázás, bántás. Az ilyen embereket ki kellene találni. Aztán közli én utálom...

2020. okt. 17. 17:41
 16/24 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem elég undorító, hogy itt fröcsögsz. Ráadásul semmi értelme mert nem leszel egészségesebb tőle. Költözz el ha ennyire nem jöttök ki. Ha még kiskorú vagy kérd a kollégiumi elhelyezést. Most meg illene kérni egy tesztet a háziorvostól nem nyavajogni mert te is megfertőzhetsz másokat.
2020. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Mi undorító? Én nem szidom, meg nem tehet róla, még egyszer kétszer úgysem tehet semmit. De nem mos kezet stb. Ami undorító, ha megneszeli, hogy megvetegszem, kicsinál, aláz, ordibál, kikészít.


Egyébként én nem megyek sehova, itthon maradok, ellenben vb ele, aki feljár 3 iskolát, aztán kezet sem mos. Háziorvosom pedig nem rendel és bemondásra tesztet sem csinálnqk.

2020. okt. 17. 19:20
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor mikor csinálnak tesztet szerinted? Haziorvosod nem rendel.....hétfőn majd fog. Ha nem akkor van helyettes. Nem kell kamuzni.
2020. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nyávogjál itt a gyakorin attól meggyógyulsz. 🙈
2020. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Covid miatt nem rendel. Elég szigorú még mindog, lánya koronás, de a vele élő anyjának már nem csinálják meg.
2020. okt. 17. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!