Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A karantén csak arra vonatkozi...

A karantén csak arra vonatkozik, aki covidos vagy a háztartásban együttélő összes emberre?

Figyelt kérdés
Lakótársamnál kimutatták a covidot, viszont rajta kívül mind a 3-an átestünk már előtte a betegségen viszonylag enyhébb tünetekkel. Ok, én is olvastam hogy valaki újrafertőződött, de nem hiszem, hogy ne lenne néhány hónap erejéig immunitásunk...meg már 2 hete lakunk együtt és csak neki vannak tünetei. Nem adott meg kontaktszemélyeket, azt mondta hogy csak egyedül lakik. Lehet ebből gond, ha mi amúgy kijárunk? Végülis minket nem teszteltek.

2020. okt. 15. 00:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyjabol egységes mindket orszagban, de igaz, a description reszbe kellett volna irnom. Így csak kivamcai voltam az otthoni velemenyekre.
2020. okt. 16. 00:28
 12/19 A kérdező kommentje:
Kivancsi*
2020. okt. 16. 00:40
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Jogi ügyekben nem a vélemények számítanak, hanem a jogszabályok.
2020. okt. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Már megint ekézitek a külföldön élőt. Én már lassam ki sem merem írni, nehogy belémálljanak. Uramatyám, nem Kenyában, Zimbabwe-ben vagy Peruban él, hanem egy másik Európai országban.
2020. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy itt elobb talaltam munkat.
2020. okt. 16. 18:33
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Senki se ekez senkit, és senki se állt bele sekibe, egyszerűen csak arról van szó, hogy jogi ügyben érdeklődött a kérdező, ezért fontos infó lett volna már eleve, hogy melyik országról beszél, akkor is, ha Európán belüli ország, és ezt ő is belátta . Aztán jött az üldözési mániás hozzaszolo...
2020. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Nem vagyok üldözési mániás, többször is tapasztaltam már azt, hogy (akárcsak mellékesen) megemlítem, hogy külföldön élek, erre nekem esnek, mint legyek az ürüléknek.
2020. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem. De itt most nem volt ilyesmi.
2020. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én se vettem magamra, egyszerűen kifelejtettem a leírásból hogy Prágában lakom, ahol most elég cink a helyzet.
2020. okt. 17. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!