Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zöldes-barnás foltok test...

Zöldes-barnás foltok test szerte mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hónapok óta valamiért mindig előjönnek újabb foltok amik vagy zöldes barnás de néha ilyen véraláfutás szerű lenne. Hiába múlik el egy utána kijön máshol. Eddig azért vártam, mert hátha elmúlik magától de folyamatosan megjelennek. Most is van a bal lábamon 3, másikon 2 aztán a bal karomon is 1. Mind ilyen zöldes barnás épp. Máskor volt ilyen nagy véraláfutás szerű is a karomon. Mostanában egyre jobban hullik a hajam is, mikor fésülöm konkrétan csomókat szedek ki. Soha nem hullott ennyire. Jövőhéten felhívjuk az orvost, szerintetek ebből mi fog kiderülni? Mielőtt szóltok, nem ütöttem be magam, főleg ennyiszer és egyáltalán nem emlékszem rájuk. Főleg, hogy most épp 3 folt mintha ilyen háromszöget alkotna, olyan közel van egymáshoz. Semmi betegségem nincs amúgy amiről tudni kéne. 23L

2020. okt. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, véralvadási zavar.
2020. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább orvoshoz kéne fordulni
2020. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komoly véralvadási zavar, alapos hematológiai kivizsgálás kell. Vagy alacsony a vérlemezke szám, vagy valami gyógyszer gátolja a vérlemezke működést, vagy a véralvadási faktor fehérjéknél van valami gond.
2020. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2..mint irtam felfogjuk hívni az orvost!
2020. okt. 16. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit iparkodhatnál az orvossal, mert ez egy vashiánytól kezdve a leukémiáig igen sok betegség tünete lehet
2020. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látom nem olvastátok végig...leirtam miért vártam vele istenem...olvassatok ha ennyit írok legalább
2020. okt. 16. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Azert vartal honapokat, mert azt hitted magatol elmulik, de mindig visszajottek. Ebben ertelmet nem talalok.
2020. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy semmi bajod, voltál vérvételen amióta a foltok előjöttek? Sokféle dolog okozhatja, erre itt tippelgetni nem érdemes.
2020. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!