Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem agydaganat?

Ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés

A héten kezdtek el megváltozni a dolgok azzal, hogy szerdán egyszer csak elkezdett fájni a fejem, illetve az elmúlt két napban is éreztem, hogy leginkább ilyen két oldali nyomás szerű fájdalom van bennem, amely hol enyhébb, hol pedig egy kicsit erősebb volt. És bár ezt elsősorban a múlt vasárnap óta tartó rossz időjárásnak tudtam be hogy biztos ez a frontérzékenység miatt van, ám még most is érzem valamennyire, míg tegnap este lefekvésig a homlokomnál, addig ma reggel óta már inkább a tarkóm környéki résznél. Továbbá kicsit olyan feelingem van mintha "kótyagos" lennék, de ennek ellenére hányinger vagy hányás eddig nem jelentkezett nálam, az étvágyam is jó, illetve a székletem vagy a vizeletem színében se látok elváltozást.


Szerintetek érdemes lenne egy MRI vagy egy CT kivizsgálás? És mi miatt lehetnek ezek a tünetek? Tenziós fejfájás, vagy valami ennél súlyosabb?



2020. okt. 17. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Súlyos hipochondria.
2020. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ugye nem gondolod, hogy a gyakorin fogunk diagnosztizálni? Mit mondott a háziorvos?
2020. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még nem voltam orvosnál, de ha holnapig nem javul, akkor lehet elmegyek
2020. okt. 17. 10:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én egy hete pont ugyanigy erzem magam. nincs agydaganatod nyugi
2020. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Itt semmiképpen nem tudunk diagnosztizalni.

Menj orvoshoz.

2020. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyetlen orvos sem fogja komolyan venni, hogy pár napja fáj a fejed. Mikor neurológus elé kerültem elmondhattam, hogy fél éve napi szinten fáj. Nincs agydaganatom!
2020. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne menj sehova, csak hívd fel a dokit. De a hipochondriadat is feltétlenül említsd meg neki!
2020. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
a fejfájás szinte sose előjele az agydaganatnak. amúgy orvoshoz menj a félsz, ő mondja meg a biztosat
2020. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy barátom, őt az agydaganat vitte el. Soha nem fájt a feje, mielőtt diagnosztizálták nála, ellenben sokszor veszítette el az eszméletét. Nagyban függnek a tünetek, a daganat elhelyezkedésétől, hogy milyen tüneteket produkál a fokozott agyi nyomás.
2020. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon kevés ennyi egy agydaganathoz. A rosszulléted csak a fájdalom miatt van.
2020. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!