Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél tükrözés utáni...

Vastagbél tükrözés utáni fájdalmak enyhítésére adnak valamit a vizsgáló helyen?

Figyelt kérdés
A levegő távozása miatti görcsökre és fájdalomra gondolok. Az egyszerű puffadás is nagyon tud fájni, bele se merek gondolni, milyen érzés, ha az egész vastagbelet feltöltik levegővel. Volt laparoszkópos epeműtétem, akkor ugye a hasüregbe, a szervek közé fújták a levegőt, az eléggé fájt, alig tudtam mozogni. De akkor kaptam fájdalomcsillapítót vénásan. Valami hasonlóra számítok most is, de arról nem volt szó, hogy adnak utána görcsoldót, fájdalomcsillapítót vagy puffadás ellen valamit. Magánrendelőben csinálják, altatásban, de az ébredés utáni fájdalmat nem úszhatom meg. Elfelejtettem megkérdezni, adnak-e rá gyógyszert, vagy ha viszek be, bevehetem-e. Hasznos lenne, ha valaki tudna ebben segíteni. Az is az ébredés utánra vonatkozik, hogy ha végeznek közben valamilyen beavatkozást (pl.polip eltávolítás) vagy gond adódik, akkor nem engednek haza éjszakára. Gondolom célszerű úgy készülni, hogy vigyek csomagot arra erre az esetre, főleg, hogy nem a lakóhelyemen, hanem másik városban csinálják, mert ott előbb kaptam időpontot. Ami nem világos, hogy egy magánrendelő ezt hogy oldja meg, ha ott nincs kórházi háttér? Miután kifizetek közel 100.000 Ft-ot, átvisznek a helyi közkórházba? Van erről tapasztalat?

2020. okt. 17. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem olyan kellemetlen az!
2020. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!