Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, láz, hidegrázás,...

Hasmenés, láz, hidegrázás, torokfájás, az előbb összeestem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyám tanár, így lettem beteg.
2020. okt. 17. 13:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Hívd az orvosod!
2020. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ha lehet, a lázad ne csillapítsd, kivéve ha 39 felé megy.
2020. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Tanév eleje óta ez a sokadik ilyen már...
2020. okt. 17. 13:16
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Akkor tedd azt, amit eddig.
2020. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Csak elmúlik, aztán mire jobban lennél, jön az újabb. Évi 30 betegség évek óta. Én itthon maradok. Ő simán jár lázasan is, rá sem szólnak. Meg ilyenkor sem képes kezet sem mosni.
2020. okt. 17. 13:24
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
Édesanyád felelőtlen, illetve mindketten betegek vagytok. Évi 30 betegség nagyon nagyon sok, még egy tanárnak is. További kivizsgálásra van szükségetek, betegségtől függetlenül.
2020. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Az nem normalis, ha anyad tanar mar gondolom 20-30 eve, es meg mindig allandoan elkapja a betegsegeket. Hozza kellett volna szoknia, persze elofordul, hogy a tanarok is betegek, de ennyiszer nem normalis,ki kene vizsgaltatnia magat. Az is fura, hogy te is sokszor vagy beteg, valami nem okes az immunrendszeretekkel, neked is mar reg meg kellett volna edzodnod. Irany az orvos.
2020. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Évek óta vinnyogsz itt ezzel a kamu sztorival...
2020. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Állandóan, őt nem zavarja, köhög a levegőbe, kezet nem mos, nem fürdik, szellőztetést gyülöli, kézfertőtlenítő gusztustalan.


Nekem nem mimdog jön ki olyan durván, mint neki, de mivel így főz, nem mos kezet, menthetetlen, hogy elkapja az egész család. Egyébként nem ismerek nála gusztustalanabb embert. A pláne az egészben, ha megneszeli, akkor baszogat, meg üvölt, mikor miatta van...


Az elején türelmesebb voltam, meg momdom muszáj neki menni, de ez tébolyda, tönkreteszi az életed. Mindig ő beteg először. Azt hittem, kij{n ez a koronavírus, komolyabban veszi, de szarik rá. Szeptember óta nem láttam egészségesen folyton köhög, taknyos, rekedt, fosik, hányik stb. Egyikből be, másikból ki.


2013 óta tanár. Az első év volt a legdurvább. Ellenben, amit írtok, az orvos kicsinált, mert voltam egyszer szeptemberben beteg akkor, meg novber elején hazaküldtek full lázasan. Hogy én nem akarok iskolába menni, vigyenek pszochiáterhez, meg miért nem lehet elmenni betegen, szimulálok. Úgyhogy nálam az orvos kilőve, mert nem hogy segítenw, hanem évi 1 alkalomnál hogyan merészelek többször odamenni, miért merészelek lázas lenni. Azóta inkább veszek a patikában valamit! Mondjuk az a nő utált alapból és kicsinált, mert beteg vagyok. Én kb. akkor megyek oda, ha már mentő kell.

2020. okt. 17. 15:06
 10/40 anonim ***** válasza:
Pszichiáter kéne neked
2020. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!