Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székesfehérvári Praxis Pont...

Székesfehérvári Praxis Pont magánrendelőben milyenek a tapasztalatok az altatásos vastagbél tükrözésről?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekel, hogy valóban fájdalommentes volt-e a vizsgálat, és milyen volt utána az ébredés. Hangsúlyoztam, hogy kizárólag altatást kérek, nem bódítást. Elvileg aneszteziológus fog altatni, kell előtte labor, EKG, anesztes konzultáció (mint a műtéteknél, volt már kettő). A vizsgálatnak ettől az egy részétől nem féltem, a hashajtástól, az ébredés utáni fájdalomtól félek, az eredménytől pedig rettegek. De most azt olvastam egy másik fórumon, hogy valaki propofolos altatásból felébredt, más meg úgy is érzett fájdalmat. Nem bódításban, hanem altatásban! Most már teljesen kétségbe vagyok esve, ezek szerint semmi nem garantálja, hogy 2020-ban, egy csomó pénzért fájdalommentes legyen a vizsgálat. Nem értem, hogy lehet propofolos altatásból felébredni és fájdalmat érezni. Akkor minek van ott az aneszteziológus?! Valaki le tudná írni, hogy a fenti helyen értenek-e az altatáshoz?

2020. okt. 17. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!