Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen fiatalon lehet ez...

Ilyen fiatalon lehet ez gyomorfekély vagy bélprobléma?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,már egy jó ideje refluxos azt tudom magamról,így sokszor mardossa a sav a nyelőcsövem.Pár hónapja viszont gyomorgörcsökkel küzdök főleg reggel,úgy érzem kilyukad a hasam ,ha most nem eszek gyorsan rá valamit,pedig éhes nem vagyok.Volt,hogy napközben bolt közepén jött rám ez és le kellett feküdnöm a földre,annyira rosszul voltam.Megfigyeltem,hogy étkezések után egyből jön a széklet ,egy nap van úgy 3-4x is,valamelyik nap pedig hasmenés egész nap ok nélkül.
2020. okt. 18. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2020. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyanezeket elmondanád az orvosnak, ő is csak kivizsgálás után tudna többet mondani. Ez, hogy így leírod, elmondod kevés!
2020. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szedtél az elmúlt hetekben antibiotikumot? Vagy fájdalomcsillapítót? Azok is tudnak ilyen tüneteket csinálni. Lehet, hogy IBS. Irritábilis bélgyulladásod van, ez jól kezelhető, főleg idegesség stressz hozza elő. Nem volt stresszes időszakod?
2020. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak 15 eves kora előtt volt gyomorfekélye, szóval a kor annyira nem számít. Nekem 20 évesen. Nálam egyre erősödő fájdalom volt a gyomorszájnál, ami evés után azonnal elmúlt. De pár óra múlva vissza is tért. Aztan jött a hirtelen fogyás, és legvégül a fekete, iszonyat büdi széklet. Kikezeltek, de azóta se tökéletes a gyomrom, gyakran ég és vannak ételek amiket már nem tudok megenni, mert fáj a gyomrom tőle
2020. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Jesszus, ugyanezek a tüneteim vannak...kb egész nap érzem a gyomrom, nem fáj, de ilyen égető érzés és nagyon gyakran tör rám éhségérzet. Folyamatosan fogyok, pedig rendesen eszek és pár napja fekete, büdi székletem van...akkor jól sejtem, hogy ez lehet gyomorfekély, el is megyek tükrözésre😳

2020. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!