Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségekre utalhatnak...

Milyen betegségekre utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Sűrű megfázás (1,5-2 hetente)


Hízás képtelenség (bármennyit eszek egy kiló nem jön fel)


Túl sok fingás


Depressziós tünetek (zárkózottság, lehangoltság)



Ezek minek lehetnek a fő tünetei?



2020. okt. 18. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitamin hiány, azért fázol meg mert legyengült az immun rendszered.

Helyes táplálkozás megvan? Ez szerintem annak a következménye.

2020. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, mert abszolút nem szedek vitaminokat. Gyümölcs is nuku amit megeszek. Állandóan a zsírós húsokat eszem tonna számra.


Azért kérdeztem mert anyám már rám hozta a frászt, hogy ez tuti diabétesz lesz vagy lisztérzékenység mert nála is így kezdődött, hogy nem tudott hízni, stb, stb...


Pár éve elkezdtem edzőterembe járni, fél év alatt 13 kilót híztam, mindenki le volt döbbenve, hogy ez ritka példa ilyen sovány alakoknál mint én aztán utána ez a folyamat megállt és onnantól kezdve semmi.


De azért ilyen nem szokott lenni, hogy 1,5-2 hetente megbetegedjek. Olyan is szokott lenni, hogy 1 évben 1x vagyok lázas és ennyivel kifújt, egész évben kutya bajom. Most meg...

2020. okt. 18. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Koronát kizárnám...
2020. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt én is :D
2020. okt. 19. 06:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!