Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Szerintetek menjek így...

SOS Szerintetek menjek így gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Kint vagyok oviba 2 hetes gyakorlaton, harmad éves vagyok. Betegség (csúnya tüszős mandulagyulladás) meg az oviban történtek miatt most csinálom az egyéni gyakorlatom. Már mindenkinek megvan. Viszont megint beteg lettem. Szerintem csak nátha. Orrfolyás, kis torokfájás, kis hőemelkedés. Viszont az egyetem kiküldött még korábban egy olyan emailt hogy koronaszerű tünetekkel senki ne menjen be iskolába. Na most ez gyakorlat, az oviban. De gondolom erre is vonatkozik, vagy még inkább, mert gyerekek között vagyok. De most nem tudom mit csináljak, mert mi van ha nem tudom már bepótolni és emiatt csúszok 1 évet? A fele meg már megvan, mert múlt héten végig voltam, de ez a hét lenne a lényeg. A mentoromnak se mertem szólni, meg a gyakorlatvezetőnek se. Ja, mellesleg nem tudom mennyire lényeges, de mielőtt mentem, azelőtt volt az ovi bezárva 10 napra a korona miatt, mert az egyik óvodapedagógus koronás volt.

2020. okt. 18. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekekre a legveszélytelenebb a koronavírus, már ha arról van szó, azonban ők tovább adhatják az idősebb családtagoknak. Ha nem vagy túl empatikus, bevállalhatod, de én kihagynám.
2020. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Hétfőn menj be.

Munka (+ ha szükséges, akkor bevásárlás) után azonnal menj haza. Legyen otthon sok tea, legyen kamilla vagy hársfa tea is. Vegyél gyógyszertárban Neocitrant. Ezt akkor vedd be, amikor utána órákig ágyban leszel. Otthon azonnal feküdj ágyba. Ne csak leheveredj, hanem pizsamára vetkőzve, vetett ágyba. Csak teafőzéshez és vacsorázáshoz, fürdéshez kelj ki az ágyból.

Ha tudsz ebédelni az oviban, akkor jó. Ha nem, akkor inkább rendelj, minthogy főzz esténként.

Ezzel a taktikával jó esetben nem fokozódnak, hanem csak enyhülnek a tüneteid. Egyébként simán lehet, hogy a gyerekektől kaptad el.

Kedd reggelre talán javulsz. Ez a hét amúgy is csak 4 napos lesz. Aki időt nyer, félévet nyer! :-)

2020. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a gyakvezetőkkel, mi a helyzet. Nem akarsz halasztani, ezert ha nem egyeznek bele későbbi pótlásba mostani igazolással, akkor be fogsz menni.

Több helyről tudok, ahol a covid miatt méltányossággal elfogadták teljesítettnek a gyak.ot, természetesen úgy,h járvány után kötelező megcsinálni.

2020. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan bemennel es vegig fertoznel egy teljes intezmenyt, csak hogy meglegyen a gyakorlatod?! Ennyire onzo hulye pi.csa nem lehetsz. Na ezert tartunk ott, ahol...
2020. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Második! Ez nagyon jól hangzik így, viszont lehetetlen, mert a 4 nap alatt 5 tevékenységet kell tartanom, és 3 mindennapos mozgást. Mellette be kell szereznem a kellékeket a tevékenységekhez, meg kell őket csinálnom, vezetnem kell a pednaplót.
2020. okt. 19. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!