Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meggyógyulok egyszer?

Meggyógyulok egyszer?

Figyelt kérdés
Szeptember eleje óta, tarkómban nyomàst érzek, ami szédüléssel, illetve imbolygàssal jàr. Közben fàj a fülem, az arcüregem,a szemem. Voltam fül orr gégészeten , ott azt mondtàk rendben vagyok. Neurológia mr-vizsgàlatot kért, az is negatív lett. Most még nyaki rtg leletre, és nyaki uh-ra vàrok. Szemészet én is voltam, az is rendben van. A tüneteim mégis megvannak, semmi javulàs. Sokszor pànikolok, mert úgy érzem nem bírom ezt tovàbb. Voltak màr valakinek hasonló tünetei???

2020. okt. 19. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? Nekem a magas vérnyomás okozott hasonló tüneteket. Amint azt beállították, szinte minden panaszom megszűnt. De a túl alacsony vérnyomás sem jó, az is okozhat tüneteket.
2020. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig rendben volt. Mostanàban inkàbb alacsony, de szerintem ez amiatt van, hogy keveset mozgok,az imbolygàs miatt.
2020. okt. 19. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Van oldalt egy nyakizom,ami ha becsomósodik rengeteg tünetet tud okozni(akár olyat is,ami teljesen valószínűtlennek tűnik)Fejbiccentő izom a neve,de Én inkább a sternocleidomastoid nevezést használnám,előre szólok ha van ilyened,nagyon kevés az olyan orvos,aki ezzel tisztában van,még mozgásszervi szakemberek is.Remélem tudsz angolul,írd be "SCM trigger points" vagy ha nem,akkor belinkelek egy magyar oldalt,hátha magadra ismersz tünetek alapján,de angoltjobban ajánlom,sokkal több infót találsz.Sajnos még nagyon gyerekcipőben jár,általában túl tipikus,hogy akinek ilyenje van évekig járkál orvosokhoz és előbb vagy utóbb kimondják,hogy "szorongás".
2020. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

[link]

2020. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Habár megkell valljam még ezen az oldalon is édes kevés tünet van felsorolva,ezért ajánlom az angolt.

2020. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!