Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (Folyamatos...

Mi lehet a bajom? (Folyamatos álmosság, kimerültség, gyors pulzus, többi lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2-3 hónapban folyamatosan fáradt voltam, egész nap álmos vagyok. Szinte fel sem tudok kelni az ágyból, semmit nem csinálok egész nap. Persze néha megyek helyekre, de akkor is álmos vagyok. Nehezen alszom el, viszont jól alszom, akár 9-10 órát is tudok de akkor is ugyanolyan álmosan kelek fel. Megerőltető fizikai tevékenység után pl (20-30 perc edzés) egyből elálmosodom utána, kimerülök teljesen. A pulzusom is magas, nyugalmi helyzetben is, de amikor csinálok valami fizikai dolgot akkor nagyon magas. Nagyon gyenge vagyok. Mi lehet a bajom?

Vérvételen voltam, még nem mentem vissza az orvoshoz a lelettel, de megyek majd a napokban. Az eredmények jók lettek, viszont a vas (és ahhoz kapcsolódó értékek) enyhe vashiányra utalnak. De egy enyhe vashiány okozhat ilyen erős kimerültséget?



2020. okt. 19. 14:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg mintha a levegőt is kicsit nehezebben venném, de nem tudom ezt csak bebeszélem-e magamnak mert elég szorongós vagyok, az is rádob egy lapáttal.
2020. okt. 19. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A magas pulzus okozhat fáradságot, mivel a szíved feleslegesen dolgozik gyorsabban. Ha még vashiányod is van, az egy plusz indok a tüneteidre. Vérnyomásod milyen? Én kardiológushoz fordulnék.
2020. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy jutott először eszembe. Tsh-ra kérj beutalót a háziorvostól vérvételre .
2020. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pajzsmirigy a gyanúm.
2020. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
De már akár a covid is lehet..
2020. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez hülyeség, nem kell minden betegségben a covidot látni.
2020. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most a Covid-őrületet hagyjuk egy pillanatra könyörgöm. Biztos, hogy nem attól van, a szapora pulzus probléma sokkal régebb óta fennáll, csak eddig nem nagyon okozott problémát.

Tsh-t ha jól emlékszem néztek vérvételen, de az rendben van.

2020. okt. 19. 16:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként megyek orvoshoz nyilván, csak addig is gondoltam megkérdezem, hogy itt ki mit gondol.
2020. okt. 19. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed vizsgáltasd tovább. Kérj beutalót endokrinológushoz. Normál TSH mellett is lehet, hogy a T3, T4 hormonod nem jó, és ez okozza a tüneteidet. De van rá megoldás, én gyógyszer nélkül jöttem rendbe, csak természetes dolgokkal
2020. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!