Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez arcüreggyulladás lehet?

Ez arcüreggyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Tehát évek óta tartó problémáról van szó, de mára mar nagyon zavaró. Úgy erzem mintha az orrom nagyon-nagyon tele lenne mindig valamivel... viszont akármilyen erősen fújom, soha nem jön ki belőle semmi. Amikor megkoszorulom a torkom, hogy így mondjam, nagyon kellemetlen szag jön az orrom felől és egyébként is erzem ezt a kellemetlen szagot (számban is) egész nap, hiaba mosok fogat. Nagyon sok váladék van a számban mindig. Sokszor szegyenlek beszélgetni mert olyan “locsogósan” mondom ki a szavakat:(.

Nagyon nehezen tudok lélegezni, illatokat erzem de meg kell erőltetnem magam meg koncentrálnom kell nagyon hogy érezzem őket. Tehát mintha tele lenne az orrom váladékkal, de hiaba fújom, semmi. Nagyon zavaró, nem tudok miatta koncentrálni, legtöbbször szájon at lélegzek, ha csak orromból kellene, el is ajulnék.

Mi lehet ez?

Hozzátenném még hogy kiskoromban rengeteget folyt az orrom vére, mára már kinőttem ezt, nem tudom van-e köze

20/L



2020. okt. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
az arcureggyulladas luktet es borzasztoan faj biztos nem az. lehet orrpolip vagy valami mas betegseg
2020. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészeten voltál a problémáddal?

Ha igen, és nem csináltak vele semmit, akkor kellene egy másodvélemény.

Lehet krónikus arcüreg gyulladás. Semmiképp sem normális, amiről írtál.

2020. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ful-orr-gegeszetre menj el, lehet tul nagy az orrmandulad, az is okozhat ilyeneket peldaul.
2020. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavaly mikor arcüreggyulladásom volt iszonyatos fejfájással kezdődött, aztán ráment az arccsontomra végül az egész fogsorom fájt.

A doki írt fel 3 napos antibiotikumot, a nevére már nem emlékszem.

Nem tudom vannak e ilyen tüneteid, de azért dokival beszélj sztem.

Jobbulást! :)

2020. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kronikus arcureg-gyulladas nem jar eros fajdalommal, azzal egesz eletet le szoktak elni. De ez a szag furcsa, muszaj gegesznek latnia, bar nem biztos, hogy a Covid felszallo agaban.

Nekem rendszeresen urul a valadek, csak a torkomon csorog le. De semmifele szaga nincs, nem pang sokaig belul.

2020. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!