Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bármilyen immunrendszer...

Bármilyen immunrendszer erősítő érdekel.Létezik,hogy hetekig nem múlik el egy belső gyulladás,fertőzés?

Figyelt kérdés
Gyógytea,sport,gyógyszer,zöldség.stb.Autoimmun betegségem van.Pajzsmirigy.Bármit kipróbálnék.Gyengeségre pláne.

2020. okt. 22. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

A füves Gyuri bácsi javaslatait olvasd el.

[link]

2020. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2020. okt. 22. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Vitaminok szedése megfelelő dózisokban, sport, stresszmentes élet nagyon fontos.
2020. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Méhpempő az egyik legjobb immunerősítő.
2020. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évig volt húgyúti fertőzésem, aztán magától elmúlt. Lehet, hogy összefüggésben azzal, hogy kiiktattam az étkezésemből a gyulladásfenntartó ételeket, mint könnyen felszívódó szénhidrátok (cukor, fehér liszt, rizs stb.), tejtermékek, feldolgozott élelmiszerek, illetve elkezdtem probiotikumot fogyasztani nagy dózisban. Fél éve voltam ezen az étrenden, amikor magától elmúlt. Addig antibiotikumokra sem reagált. Érdekes, hogy autoimmun is vagy, mert autoimmun ismerőseimtől tudom, hogy nekik egy hasonló étrend segít a problémájukon is, vmi autoimmun protokoll nevű, azt mondják, hogy az autoimmunitás a megnövekvő béláteresztőképesség miatt alakulhat ki és ezért lehet a bél irányából kezelni.
2020. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.utánanézek.
2020. okt. 22. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Az autoimmun pajzsmiriggyel csak nagyon óvatosan. Nem biztos, hogy az immunrendszer erősítése a megfelelő módszer. Lehet, hogy az ellenkező hatást fogja kiváltani. Ide egy jó szakember kellene. Ha az alternatív módszerek is érdekelnek, akkor érdemes egy jó természetgyógyászt megkeresni.


A feleségemnek is volt valamilyen autoimmun betegsége. Teljesen személyre szabott kúrát kapott. DHEA, D vitamin mega dózisban, szelén, turmeric, krillolaj, korallkálcium. Mellé természetesen - ahogy #5 is írta- cukor, fehérliszt, tejtermék kizárva.

2020. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hetekig? Évekig!
2021. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!