Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van aki együtt él a pánikbeteg...

Van aki együtt él a pánikbetegséggel?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik valóban pánikbetegek. Nálam már lassan másfél éve tart. Szinte minden létező vény nélküli gyógyszert, teát kipróbáltam semmi sem segített hosszú távon. Vannak időszakok mikor jobban vagyok de van amikor rettentően érzem magam hetekig.

Jártam már pszichológusnál, pszichiáternél. Gyógyszert nem szedek mert babatervezésen vagyunk és nem akarom elkezdeni az antidepit. Xanaxot veszek be ha már nagyon rosszul vagyok.

Ti hogy vagytok vele? Van aki gyógyszert szed? Hogyan élitek meg ezt a betegséget? Mik a tüneteitek? Hogyan kezdődött?



2020. okt. 22. 13:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván sokan élnek így nem lesu mindenki azonnal öngyilkos.:D Nekem több mint 10 éve van. Fokozatosan kezdődött, eleinte észre sem vettem aután mire feltűnt, hogy nagy a baj már nem használt semmi. Azt mondjuk nem értem, hogy akarsz gyereket ilyen állapotban?
2020. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Már rég óta szeretnènk babát de sajnos nem jön össze és a pszichologus ezt vetette fel elsőként hogy lehet ez okozza a pánikbetegségemet.
2020. okt. 22. 13:46
 3/26 A kérdező kommentje:
Te akkor nem is szedsz gyógyszert? Mik a tüneteid ?
2020. okt. 22. 13:46
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem szedek semmit. Én non dtopp rosszul vagyok. Álmossághullámok, szédelgés, kábaság. Rohamaim már ritkán vannak, mert ha érzem, hogy jön már nem igazán érdekel így el is múlik.
2020. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Neked mitől vannak?
2020. okt. 22. 13:55
 6/26 A kérdező kommentje:
Mondtak valamit?
2020. okt. 22. 13:55
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem foci közbeni rosszulléttel kezdődött. Szívroham tünetek jelentkeztek. Már egy éve történt, de azóta is néha rámjön. Sportolni csak fokozatosan tudtam újra. Vitaminokon kívül semmit nem szedek, szerintem fejben kell leküzdeni. A legfontosabb talán, lefoglalni magad valamivel mindig, ne legyen időd hülyeségeken agyalni.
2020. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem többnyire este felé jön elő. Bár most megint szarul vagyok lever a víz, ver a szívem, szorongok mi lessz
2020. okt. 22. 14:40
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Csináld tovább, amit épp csináltál és kész. Tudom könnyű mondani, de idővel rájössz magadtól is. Felteszem már végigjártad a köröket a dokiknál, úgyhogy nincs szervi bajod, ne legyen para.
2020. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
4 vagyok nekem ez bonyolult pocsék gyerekkor, bantalmazó szülő, rossz stresszes munkahely választás, bantalmazó párkapcsolat, aztán meg egy trauma ért habnak a tortán. Így lett kilátástalan a helyzet.
2020. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!