Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Otthon a saját székletemből...

Otthon a saját székletemből meg tudom állapítani, hogy van-e valamilyen bélférgem?

Figyelt kérdés

Befőttes üvegbe tettem, és kiváncsi vagyok rá, hogy pár nap múlva megmutatkozik-e, ha van benne valami.


Tegnap megnéztem és valami kerek fehér tarhonyaszerű dolgok voltak benne helyenként. Akkor nem járta meg az eszem, hogy azt nézzem meg. Szerencsére készitettem legalább egy képet róla. Ma eltettem belőle egy befőttes üvegbe. De már azt hiszem nem látom, amit tegnap.



#egészség #bélféreg #puffadás #Otthoni tesztelés #Székletben fehér foltok #Hasi görcsök, teltségérzet
2020. okt. 22. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűbb, ha megpróbálod szétszedni pl. a fogkeféddel a székletet. Szépen sorjában minden egyes ürítésed után. Így hamarabb megtalálod őt, mintha hagynád őt kibújni.
2020. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Fúj.


Én gyerekként voltam 1x férges, rendesen ott tekergőztek a fehér ici pici dögök a kakiban. Jól megijedtem, de azért szóltam mamának, kaptam valami tablettát és csókolom.

2020. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt fogom tenni, mindegyiket megnézem. Viszont az a gond, hogy azt olvastam, hogy nem mindig ürítődnek.

Valakitől pedig azt hallottam, hogy teliholdkor kell nézni, mert megzavarja a bélférgeket is

2020. okt. 23. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A székletet leginkább mikroszkóppal kéne megvizsgálni.
2020. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!