Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat lehetséges?

Agydaganat lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor fáj a fejem. Vannak hetek mikor folyamatosan minden nap aztan hirtelen elmúlik. Álltalában délután kezdődik és teljesen estig kitart, mígnem veszek be fájdalomcsillapítót.

Észrvettem azt is hogy gyakran a szemem is fáj ilyenkor és könnyezik is. A látásommal nem hinném hogy gondd lenne mert még a leg apróbb betűt is el tudom olvasni. Sajnos pánik beteg is vagyok úgy hogy könnyen be is képzelek magamnak betegségeket. Szerintetek agy daganatom lenne? 2 évvel ezelőtt be tört a fejem sajnos lehet annak a szövődménye??



2020. okt. 24. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

XD

Nem, nem agydaganat. A legtobb agydaganatos emberre nem is jellemzo a fejfajas. Ha igen, akkor mas tunetekkel jon elo.

2020. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. okt. 24. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Az egyesnek ne higgy, ő egy gyerek, vagy fiatal, ők használnak XD-ket.

Kérdező, lehetséges:


[link]

2020. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fejfájás akkor jelentkezik, ha a koponyában megnövekszik a nyomás. Ilyenkor hányinger és szédülés is jelentkezik, amiről a kérdező nem számolt be.
2020. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fejfájás daganat esetében*
2020. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha agydaganatod lenne jóval rosszabbul lennél,hánynál a nyomáskülönbség miatt,szédülnél,stb. Szóval csak fejfájás nem jellemző
2020. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tesómnak kb 30 éve sűrűn faj a feje, mégsem agydaganatos. Egy cimborám viszont agydaganatban hunyt el. Első körben random összeesett, a fejfájás nem volt nála jellemző.
2020. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem az az igazi fejfajas hanem nem tudom ezt így leírni inkább ilyen tompán és rossz a közérzetem de mint írtam sajnos én pánikbeteg is vagyok és lehet azért akkor :/
2020. okt. 26. 11:04
 9/10 A kérdező kommentje:
A vernyomasom most mertem 105/71. Alacsonynak szamit?
2020. okt. 26. 11:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!