Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek a "gyilkos gondolatokt...

Lehetek a "gyilkos gondolatoktól" beteg?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gondom van mostanában,de nem reszletezném, hiszen nem sajnaltatni jottem magam, de mind nagyon rossz, es tenyleg helyrehozhatatlan, ezen felul nem szeretem a testem, amblokk az eletem..

Nagyon sokat gondolok arra, hogy szeretnék mar meghalni, es egyre tobb betegsegem van, ami gyogyithatatlan, es nagyon nagyon fajdalmas, de nem halalos, ezekkel el sem megyek orvoshoz, mert gyogyulni nem akarok, de szenvedni sem, mire meghalok... nem vagyok depresszios, sem szomoru, nagyon sokat segitek a csaladomnak es probalok magamnak jo eletet teremteni, mert megolni nem fogom magam, az ido meg igy is-ugy is eltelik, csak egyszeruen nagyon várom, hogy vege legyen ennek, addig meg probalok hasznos dolgokat csinalni, viszont ezekbol a betegsegekbol elegem van, mar nem tudok rendesen jarni sem, lehet hogy azert, mert azt akarom hogy beteg legyek es meghaljak?


2020. okt. 25. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, egeszseges ember nem gondolkodik ongyilkossagon. Fordulj pszichologushoz!
2020. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már járok pszichologushoz
2020. okt. 25. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szuper. Most olvastam el a szoveget. Milyen fajdalmas, de nem halalos betegseged van, ha meg orvosnal sem voltal diagnozisert?
2020. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg csontkonovésem van, kezd lenni, a mensim meg jo, ha meg jön 1 évben egyszer, nemrég volt vakbél mutetem is, es neha elviselhetetlenul fajnak a csontjaim
2020. okt. 25. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne vedd biztosra, hogy nem halálos betegségről van szó. Mihamarabb fordulj a dokidhoz
2020. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor még párszor fuss neki az elolvasashoz...
2020. okt. 25. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:

'nagyon nagyon fajdalmas, de nem halalos'

Megtettem. Semmi sem változott.

2020. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!