Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy megnagyobbodás...

Pajzsmirigy megnagyobbodás valakinek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettük észre egy pajzsmirigy ultrahangon, hogy nagyobb a kelleténél. A doki úgy fogalmazott hogy "a strukturája fura". A hormonok rendben vannak, nem is fáj, enyhe nyomást érzek a nyakamnál, de alig észrevehető. Folytonos köhögés és időnkénti rekedtség jön rám, orvosom szerint a pajzsmirigyem lehet az oka, és Béres szelént írt rá egy hónapig. Kiszedtem, aztán egy két hónappal később megint elmentem ultrahangra, és megint nőt egy keveset a mérete. Ugyanúgy se fájdalom, se semmi, és a hormonok is rendben vannak még mindig, de az orvos ismét szelént írt ki, csak most két hónapra. Vannak esetleg más kezelések is? Mert félek, hogy a szelénnel csak az időt húzom, és félek hogy rosszabb lesz így idővel

2020. okt. 25. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen orvos volt ez?

Ha a háziorvosod, akkor keress fel egy endokrinológust.

Ha endokrinológus, akkor válts orvost.

[link]

2020. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a betegség stimmelne is, de nekem nincsenek ilyen súlyos tüneteim és a hormonok is rendben vannak
2020. nov. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!