Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megnáthásodtam egy...

Nagyon megnáthásodtam egy hete ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hátra is rengeteg váladék csorog a torkomba és amikor forgok akkor úgy érzem borzasztóan fáj a fejem mintha a váladék ide oda folyna az arcüregembe. Az orvos csak aspirint írt meg lordestint meg váltottam ki orrcseppet. Mitől van ez a fájdalom mintha a váladék a fejemben is felgyűlt volna.

2020. okt. 25. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez arcureggyulladas lehet, menj inkabb szakorvoshoz.
2020. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csináltass covid tesztet és tanulj meg magyarul írni. "Megnáthásodtam" taps!
2020. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elnézést nem tudtam hogy itt helyesírás ellenőrök járnak körbe. 😱 Te kretén.

Másnak oszd az észt nekem van elég bajom. Kösz csá.

2020. okt. 26. 10:28
 4/17 anonim ***** válasza:
"Megnáthásodtam" és én vagyok a kretén? :D Komolyan gratulálok. Ha segítséget vársz minimum, hogy megtiszteled az olvasóidat azzal, hogy normálisan szólsz hozzájuk. Komolyan szánalmas.
2020. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te jössz ide beszólogatni és én vagyok a szánalmas. Egy megkeseredett szerencsétlen idióta vagy. Ebben leled örömöd hogy te aztán tudsz helyesen írni gratulálok hozzá de a helyesírás mellé nem tanították meg hogy kell normálisan viselkedni, azt te beszélsz itt nekem tiszteletről. Tisztelek mindenkit aki hozzám kedves és emberséges attól füghetlenül hogy valamit elírok vagy nem helyesen írok még ember vagyok. Nemkell ide jönni észt osztogatni. Inkább állj hozzá normálisan az emberekhez. Mert tuti hogy tőled senki sem vár itt segítséget mert egy normális válaszra nem vagy képes. Hanyagoljál.
2020. okt. 26. 10:43
 6/17 anonim ***** válasza:

Ki mint vet úgy arat.....;)

Nyilván csak az lehetek.....próbáld ezzel vígasztalni magad az intelligencia pótlása helyett. :) Annyi eszed nincs, hogy fogj egy infralámpát vagy csinálj egy kamillás esetleg sós vízes gőzölést? Egyébként meg az orvos elmondta mit csinálj. Most itt várod a gyalorin a megváltást? 🙈

2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Megváltás az lenne ha lekopnál.
2020. okt. 26. 10:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Talán megköszönhetnéd,hogy kaptál tanácsot. De úgy látom téged nem lehet megmenteni önmagadtól. Jó szenvedést kívánok :D A nárcizmusod az sajna nem gyógyítható. :D
2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem ez nem tanács volt de tanulságos az emberekről. A viselkedésről. Mindig meg kell válogatni kivel áll szóba az ember. Sajnos te azt hiszed én a te tanácsodra vagyok kiváncsi és nem vagy hajlandó elfogadni hogy a megnyilvánulásod miatt nem érdekel az okoskodó lekezelő stílusú tanácsod. Tartsd meg magadnak és maradj nyugodtan abban a hitben hogy te mennyivel különb vagy nálam. 🙋‍♀️Pá
2020. okt. 26. 11:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor legyél még betegebb.....nekem tök mindegy. :D
2020. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!