Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélműtéten vagyok tul ma...

Vakbélműtéten vagyok tul ma 4.napja es nagyon megy a hasam így hasonló helyzetben? Normális ez? Hogy amugy műtét előtt is 1 nappal ugyan így ment a hasam szoval nem fogom az antira amit adnak nyugtassatok meg hogy normalis

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 13:54
 1/4 anonim válasza:
Figyelj. Ha negyedik napja műtötték, még biztos kórházban vagy. Kérdezd meg az orvos. Én nem vagyok az, de gondolom vagy előtte elkaptál vmit, és utána gyulladt be, vagy ez a műtét miatt van
2020. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, ha minden rendben van, másnap haza zavarnak.

Diétáról nem kaptál papírt?

Ha nem, akkor nézz utána a neten.

2020. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most volt az orvos hogy a crp eredményem magasabb mint amivel bejottem 100 volt most 240 szerintetek mert nem nagyon mond ra semmit csak holnap UH es kesz.. Eddig ugy volt ma megyek haza de mostmar nem mehetek ez vegett nem tudom mennyire vészes ez de nagyon idegesít
2020. okt. 27. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!