Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavíruson áteshetek...

A koronavíruson áteshetek majdnem teljesen tünetmentesen?

Figyelt kérdés

Egyre többen betegszenek meg körülöttem. Munkahelyemen is már többeknek lett pozitív a teszt, sokaknak vannak enyhe tüneteik. Ismerősök között is akadnak pozitív tesztes betegek, de sokan vannak akik még nem csináltak tesztet de vannak enyhe tüneteik. Nekem viszont semmi. Azt azért nem mondhatom, hogy 100%-ig semmi, mert enyhe ízületi fájdalmaim itt-ott vannak, de ezek már évek óta vannak, munkámből eredően gyakran emelek nehezet és sokat hajolgatok. A járvány alatt nem erősödtek az ízületi fájdalmaim, nem csillapodtak természetesen. Tehát az alap ízületi fájdalmaimat (azol is csak ritkán vannak, és voltak ez előtt is) leszámítva semmilyen tünetem nincs. Egy ismerősöm pozitív aki fiatalabb nálam, neki is vannak tünetei, igaz, nagyon enyhék. A többi ismerősnek, munkatársnak, rokonnak enyhe-középsúlyos tünetei vannak, senki nincsen szinte 100%-ig tünetmentes állapotban. Mivel egyre több ismerősöm beteg, ezért megfordult a fejemben, hogy talán én is elkaptam, csak nincsen semmilyen tünetem, ez lehetséges?

24/f



2020. okt. 27. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát tünetmentesen nem, legfeljebb nagyon enyhe tünetekkel, lehet hogy észre sem veszed.
2020. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Hát ezért nem fogadtak el ezelőtt teszteredményt diagnózisként az orvoslásban. A tesztek megbízhatatlansága miatt pozitív teszteredmény nem számított tünet nélkül, annak hiányában fel sem állhatott egy ilyen diagnózis, most meg konkrét fertőzöttként számítanak az ilyen emberek.
2020. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, áteshetsz, olyan tünetekre amit észre se veszel, pl. Egy kicsit fáradtabb vagy, vagy fáj a fejed, amit szimplán betudsz egy frontnak, de mégis korona
2020. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!