Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek egyszerre Laktózós,...

Lehetek egyszerre Laktózós, Gluténes és Refluxos is?

Figyelt kérdés
Sorra derülnek ki ezek a dolgok, borzasztó. Így szinte semmit nem ehetek majd. 28 F

2020. okt. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az legyen a fejedben hogy lehetne rosszabb is.
2020. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Anyukám laktoz, glutén, tojás, fruktóz es histaminerzekeny
2020. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A gluténérzékenységgel a legtöbbször együtt jár a laktózérzékenység is. Nálunk a családban 2 embernek is van bizonyítottan pedig nem is vérrokonok. Gyakoribb mint gondolnád, csak sok ember nem tesztelteti.
2020. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont ilyen vagyok :D


a teszteket hagyjuk, bár nekem pozitív lett tejre és gluténra, élesztőre, de ha kizárod az étrendből, akkor derül ki, mire is vagy érzékeny.


Azért lehet mit enni: kenyér helyett puff. rizst és puff. kukoricát eszek, ugyanúgy teszek rá felvágottat, mint kenyérre.

Anyám megtanult tej nélkül főzni, de szoktam sütni mondjuk édesburgonyát vagy főzök krumplit, kölest.

2020. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megvan az eredmény, a gluténra nem vagyok érzékeny.
2020. nov. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!