Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik Scheuermann kórban...

Akik Scheuermann kórban küzdenek, esetleg tudnának tanácsot adni? Mit csináltok a, ha fájdalmaitok vannak?

Figyelt kérdés
Több, mint fél év szenvedés után most derült ki, hogy ezzel küzdök. Elég sok mindent próbáltam már, hogy múljon a fájdalom(gyógytorna, úszás stb.),de semmi nem segített. Az orvosom most adott beutalót egy másik gyógytornára (Scrott-torna), de félek, hogy az sem fog hatni. Mondta a dokj, hogy a fajdalmak 2-3 évig jelen lesznek az életemben, de fájdalomcsillapított nem írt ki. Egy kicsot csalódott vagyok, hogy a fájdalom megszűntetésére semmi nem hat már.

2020. okt. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van. Faj de már megszoktam. Gyógytorna enyhíti ha nem csinálom pusztulat
2020. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdeklődnék, hogy hát e a torna valamit? Sajnos nekem is kialakult, szülés után derült rá fény. Csak nekem társul hozzá derék, csípőtáji fájdalom, amitől nem tudom már kiemelni a gyermekem az ágyból.
2022. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok! Én is Scheuermannos vagyok, jelenleg Schroth-terápiára járok, és gyakorlatilag minden egyes kezelés után jobb. Ha nem csinálom rendszeresen, akkor nagyon fáj, illetve torna után is mindig van egy tompa, izomláz-szerű fájdalom, de ez idővel múlik, és az "alapfájdalomnál" sokkal kisebb mértékű.

Kitartást, ne adjátok fel!


20L

2023. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nektek nappal is fáj? Nekem csak éjszaka alig tudok pár órát aludni :(
2023. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!