Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Villanások jobb szemen. utána...

Kecskeméti Lászlóné kérdése:

Villanások jobb szemen. utána három órán keresztül egyik oldali szemem homalyos úszkáló 5 Ft os nagyságú halvány folt töri a látás! aztán elúszik élesedik a látás !szemészeten voltam!ne foglalkozzak vele pár hónap majd összemegy !van a tapasztalat?

Figyelt kérdés

#Uszó homályok a latasban
2020. okt. 30. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez komoly dolog, ne kicsinyeld le. Mielőbb szemorvos lásson.

Tisztelt Kérdező! A fényfelvillanások hátterét minden esetben ki kell vizsgálni, mert valóban ritkán ugyan, de az ideghártya leválás állhat a tünetek hátterében. A szakmai előírások szerint megtörtént a pupilla megtágítása és a szemfenék, az ideghártya alapos vizsgálata.


Részletek: [link]

2020. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is pontosan ugyan ez de volt nekem is. Enegem agyon vizsgáltak még kórházba is átutalt a szemészem ahol jobb meg többféle gép van. Nem lett meg az oka. Elmúlt. Valami üvegtest levalásnak tulajeonították ami a korral jár. Csak 38 voltam. No komment. Én belenyugodtam mert tényleg minden létező vizsgálatot megcsináltak és 2 orvos is látott. De ha nálad nem volt ilyen alapos a kivizsgálás akkor elnéznék masik orvoshoz. Mi van a lapon amit kaptál a végén? Arra valamit írniuk kellett.
2020. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmennék másik orvoshoz, mindenképp.
2020. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!