Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha anyukám cukbeteg, nagyjából...

Ha anyukám cukbeteg, nagyjából 2 hete tart nála a koronavírusos megbetegedés, akkor jó eséllyel túl van már a nehezén?

Figyelt kérdés
Két hete tesztelték pozitívra. Szerencsére neki csak annyi tünete volt, hogy esténként belázasodott, utóbbi napokban csak hőemelkedése volt. Pár napja pedig nátha szerű tünetek. De ezen kívül jól érzi magát. Ami miatt jobban aggódok, hogy cukorbeteg is, és van egy kis túlsúlya? Viszont így hogy lassan két hete tart, de már csak náthaszerű tünetei vannak, reménykedhetek, hogy rendbe jön mos már?

2020. okt. 31. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy átlagban 2hét után vállnak kritikussá a súlyos betegek, ami egy folyamatosan romló állapot. Ha már 2hete folyamatosan így van, nincs úgy igazából köhögés stb, csak amiket leírtál, akkor szerintem elég kevés az esélye hogy átforduljon rosszabb irányba. Úgy néz ki hogy a szervezete jól reagált rá, átvészeli enyhébben. De szerintem a pihenés, sok folyadék, stresszmentesség, helyes táplálkozás, alvás, szükséges hogy biztosra menjen
2020. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezeket én is mindig mondom neki. Otthonról dolgozott home office-ból, de szerencsére most tud egy hetet pihenni.
2020. okt. 31. 00:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Szerintem önmagában a cukorbetegség ha kezelve van nem hiszem hogy akkora nagy befolyásoló tényező lehet, ha nem kórosan sovány, vagy túlsúlyos
2020. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
54 eves. Nem korosan tulsulyos szerencsere. A cukorbetegsegre pedig szedi rendesen a gyogyszereket.
2020. okt. 31. 00:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi gond!
2020. okt. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl van a nehezén. Jobbulást neki!
2020. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van az édesanyád??
2020. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
minden okés, még kicsit fáradékonyabb
2020. nov. 1. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem én is, hogy javul az állapota, söt, hogy már ismét egészséges !!! :-)

Vigyázzon magára, és te is vigyázz öreá !!!;-)

2020. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy van édesanyád?

Egyetértek a korábbi válaszolókkal, nagy eséllyel már túl van a nehezén. :) Kitartást!

2020. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!