Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem érzem a szagokat?

Miért nem érzem a szagokat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban folyamatosan romlott a szaglásom, tegnap óta nem érzek konkrétan semmit. A hangom változott még meg egy picit, az orrom nincs bedugulva, nem fáj semmim.

2020. okt. 31. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Korona vírus egyik tünete is lehet a szaglás elvesztése, de más is lehet.
2020. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Valamilyen légúti eredetű vírus okozhat ilyet. És covid előtt is léteztek ilyen tünetei más vírusoknak, gombáknak és baktériumoknak is. :)
2020. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Utolsónál a pont akkor is, ha lepontozzátok:)
2020. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Na megis?
2020. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom, már 10 napja nem érzek szagokat, de ezért nem fogok orvoshoz szaladgálni, úgyis most túlterheltek nagyon. Neked helyrejött már?
2020. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dettó ez volt nekem is, 10 napig tartott, utána 2-3 nap alatt rendeződött, fokozatosan jött vissza a szaglásom. Ízeket végig éreztem, picit náthás voltam.
2020. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pár napig tartott ez csak, olyan 3-4. Azután fokozatosan visszajött olyan 2-3 nap alatt. Így összességében nekem is 10 nap körül lehetett összesen.
2020. nov. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!