Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat az ujjam?

Mitől fájhat az ujjam?

Figyelt kérdés
Hétfőn épp ebédeltem, mikor hirtelen belenyilaló fájdalmat éreztem a kisujjamban, ami után vagy 10 percig fájt, mikor kinyújtottam az ujjam. Borogattam, azután úgy ahogy elmúlt az érzés, viszont azóta többször is mintha belenyilalna, csak akkor nem annyira intenzíven, plusz mozgatni is bírom. Mitől lehet ez? Nyáron is már előfordult egyszer, akkor csak egy napig volt ez. Mitől lehetséges ez? Esetleg valami gyulladás vagy becsípődés okozza? Mivel lehetne orvosolni?

2020. nov. 1. 18:25
 1/1 Egy átlagos ember 2.0 válasza:
Hogy érted? Kislábujj mert akkor nekem volt olyan hogy egy adott helyzethez ragaszkodott és csak erővel fájdalmak árán lehetett visszamozdítani magyarán görcsbe rándult. Ez magnézium hiány vagy a kislábujj kihasználatlansága is okozhatja. Nálam úszásnál szokott ez jelentkezni. Ha nem ez akkor határozd meg pontosabban és akkor talán tudok segíteni!
2020. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!