Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyú hányingerem van, de...

Iszonyú hányingerem van, de hányni már nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam egy buliban, ahol kicsit becsíptem. Akkor hánytam egész este, közben rázott a hideg, vacogtam. Akkor arra gondoltam, hogy az alkohol miatt. Aztán másnap is egész nap hánytam, semmi nem maradt meg a gyomromban és hasmenésem is volt, próbáltam aludni is. Estére jobban lettem, hányni már nem hánytam, aludni is tudtam. De ma reggelre megint iszonyú hányingerem volt, ami egész nap kitart, két napja nem tudok enni semmit. Viszont hányni nem tudok. Lehet hogy ez még mindig az alkohol miatt van, vagy más is lehet? Ezen kívül nagyon nincs bajom, egy kicsit fáj a fejem, meg hasmenésem volt, de ennyi. Mit csináljak? (16L)

2020. nov. 1. 20:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Gyors válaszokra lenne szükségem, nagyon rosszul érzem magam!
2020. nov. 1. 20:14
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, en egyszer egy 4 napos osztalykirandulasos ivaszat utan vagy egy hetig ugy keltem fel minden reggel hogy majdnem odaokadtam. Aztan elmult magatol :)


(mar nem iszok masfel eve egyaltalan alkoholt)

2020. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!