Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholivásra szűnő bizonytala...

Yoshimitcu kérdése:

Alkoholivásra szűnő bizonytalan jellegű szédülése valakinek? Pszichés lehet?

Figyelt kérdés
Kb két hete beteg lettem nátha vagy covid passz hőemelkedés, szaglás, ízlelés vesztés, torok gyulladás, lehet volt arcüreg gyulladás is. Itthon voltam, tesztet nem kértem. Most kezd visszatérni a szaglás, ízlelés, torkom még mindig gyulladt, sárga kiütéses, de ilyen bizonytalanság szerű szédülések jönnek rám, ami ha iszok egy két sört vagy nem érzem, vagy nem jön elő. Amint kijózanodok újra érzem. Elég szorongó típus vagyok. Alkoholista nem vagyok hogy elvonási tünet lenne.
2020. nov. 2. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A bizonytalan szédülésed egyértelműen a szorongásod miatt van. Az alkohol nagyon jó szorongásoldó ezért lesz annyi mentális beteg alkoholista és inkább isznak a helyett hogy kezeltetnék magukat. Pedig kicsit sem elfogadottabb alkoholistának lenni mint gyógyszer mellett tünetmentes szorongónak.
2020. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!