Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komolyabb problémám is lehet...

Komolyabb problémám is lehet vagy csak en reagalom túl?

Figyelt kérdés
3 honapja a ciklusaim között 2-3 napig tartó pecsetleses verzeseim voltak. Most szintén, de még eroteljesebben mint szokott es mar hasi görcsök es szédülés is tarsul mellé,fizikai munka hatására is elkezdek verezni valamint a vér allaga eddig elenk piros, friss volt most meg már keveredik sötét voros nyakkal. Terhes nem lehetek, az tuti. A dokim csak 3 hét mulvara adott időpontot amit 2 hete kertem. Rakszuresen 2 eve voltam utoljára. Valaki volt hasonló helyzetben? 31N
2020. nov. 3. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem elég sok oka lehet. Próbálj pihenni ahogy lehet, kerülni a fizikai munkát, és tarts ki addig! Jobbulást! Ha nagyon rosszul vagy, egyszer menj be a sürgősségire.
2020. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!