Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a fejem ennyire...

Mitől fájhat a fejem ennyire gyakran? Nyilván agydaganatra gyanakszom.

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran fáj a fejem, (~pár hónapja) próbáltam figyelni az általános dolgokra (rendszeres, egyenletes étkezés, sok folyadék, mozgás napi szinten) de nem annyira változik a helyzet.


Amióta figyelem, az kezdett feltűnni, hogy olyan, mintha a fejem egyik oldalán fájna a fejem inkább, a homlokom bal oldalán van ez a pont.


Tompa fájdalom, néha rosszabb, néha csak a nyomást érzem, erre is szoktam kelni sokszor.

Amikor ülésből felállok, akkor szoktam még talán jobban megérezni a fejemben a nyomást, szédülést.


Na most összeraktam a tüneteket magamban, (a fejfájást, szédülés, nyomás érzés és) hogy egy ideje hányingerrel kelek elég gyakran (de nem hányok!) és rátaláltam, hogy agydaganat is lehet ez.


Mi lehet az ok?

Hogy tudnám kivizsgáltatni a leggyorsabban, hogy ez nem agydaganat?


Csak úgy be tudok jelentkezni, magánkórházba, MR-re esetleg, azonnali eredménnyel?


Már eljutottam oda, hogy kb halálfélelmem van attól, hogy mi van ha agydaganat, és nem tudom magamat lenyugtatni.


27f



2020. nov. 3. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten ne olvasgass ilyeneket mert csak eltemeted magad,ez ezernyi dolog miatt lehet,nem iszol,stresszelsz,stb...Menj el egy orvoshoz és csinál röntgent,addig meg ne paráztasd magad feleslegesen.
2020. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár hónap alatt, azért én legalább a háziorvost felkerestem volna.

A neten meg ne diagnoszizálj, egyrészt mert nem vagy orvos, másrészt mert bármilyen panaszt írsz be, daganat, vagy gyógyíthatatlan lassú lefolyású halálos betegség lesz a végeredmény.

Menj el a házidokihoz, a hipochondriádat pedig pszichológus tudja kezelni.

2020. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sok dolog lehet.. de semmiképp ne várjál vele mutasd dokinak! . Vervetel stb. A legegyszerübb is lehet te a legrosszabbra gondolsz..mennyi idös vagy?
2020. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!