Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szombat este felé megelégeltem...

Szombat este felé megelégeltem a folyamatos orrdugulást( Náthás voltam) és mérgemben 7-7 alkalommal belefujtam mindkét orrlyukamban. Azóta folyamat ki-bedugul az orrom, néha vérzik és azóta nem érzek szagokat. Mi ilyenkor a teendő? Ma szerda van.

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
MIT???? Te nagyon okos!
2020. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facnak kellett 7-7 adagot benyomni mindkét orrlyukadba? Nem vagy normális az fix. Hívjad fel a háziorvost, hogy mi ilyenkor a teendőd, de gyanítom, hogy nem fog megdicsérni ő sem.
2020. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elnéznék a fül orr gégészetre. Ott biztos tudnak segíteni. De nem mindegy mit fújtál bele? A dezodort vagy sósvizes orrsprayt?
2020. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nasivin orrspréből fújtam. Tudom elég nagy hülyeséget csináltam.
2020. nov. 5. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Felhívnám a háziorvost mert nem biztos hogy az orrspray miatt nem érzel szagokat. Lehet covid is. A nyálkahártyádnak nem tett jót idő amíg regenerálódik. Ne fújj be többet bármilyen rossz hogy bedugul.
2020. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vírusos torokgyulladás miatt folyott az orrom, nem vagyok covidos. Ízeket teljesen érzek. Igen szerintem a regenerálódnia kell, csak azt nem tudom ehhez mennyi idő kell. Ugyanis ez már a 6. Nap. Halványan parfümöt, dezodort, cigit érzek.
2020. nov. 5. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a patikában nyálkahártya regeneráló cuccot. De a háziorvosnak egy telefon nem kerül semmibe. Hátha van tippje
2020. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!