Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha koronavírusos vagyok/voltam...

Ha koronavírusos vagyok/voltam, meddig nincs szaglásom?

Figyelt kérdés
Koronás vagyok/voltam, a szaglásomat teljesen elvesztettem. 9 napja kezdődött nálam, ez idő alatt sok tünetem volt, de a szaglás elvesztése kivétlelével az összes elmúlott. Amígy ez jelen van, addig biztos bennem van még a vírus, vagy ez akár több ideig is jelen lehet?

2020. nov. 5. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy még benned van a vírus Nekem sem jött vissza ,Sajnos sokáig megmaradhat még hónapokig is ez a tünet vagy nem is tudom mi inkább szövődmény
2020. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szept közepén kaphattam el (nem tudom, mert hiába jeleztem a dokinak más klasszikus tünetekkel együtt, nem teszteltek). kb egy hónapig semmit nem éreztem. Olyan okt közepén kezdtem el érezni néhány erősebb szagot, de most sem tökéletes sajnos a helyzet, a gyengébbeket nem érzem egyáltalán.
2020. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es Ízekkel hogy állsz? Nekem az sem az igazi szinte csak alapízek jöttek vissza :(
2020. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy nekem az ízérzékelésem alig romlott a legrosszabb időben is. Szerencsére vissza is tért teljesen.
2020. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Iduxyka válasza:
Én augusztus elején voltam vírusos és azóta se jött vissza teljesen a szaglásom csak kicsit. Nagyon el vagyok keseredve hogy vissza jön e még. Használok orrcseppet, sprayt, vitaminokat de hiába. Ezeket fül orr gégész javasolta. 😕
2020. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát ezt szomorúan hallom:/

Nekem az ízlésem csak minimálisan romlott.

Konktétan orron fújom magam a legerősebb dezodorral, és semmi :D. Mielőbbi szaglás-visszatérést nekünk!:)

2020. nov. 5. 18:44
 7/7 Iduxyka válasza:
Az ízlésem az kicsit tompult de az helyre jött viszonylag hamar. De a szaglásom az nem akar. Félek hogy nem is fog. Néha érzek még valami fura "mellék szagot" ha valamit megszagolok amit nem tudok mihez hasonlítani. Tudom hogy az nem valós csak én érzem. Ti éreztek ilyesmit?
2020. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!