Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Le vagyok százalékolva. Van...

Le vagyok százalékolva. Van rehab hely ahol kapok munkát. Ti mit tennének?

Figyelt kérdés

Rokkantsági ellátást kapok,mentális és fizikai állapotom miatt.

Az ellátàsom összege nettó 135.000.-

minden hónapban.

El tudnék járni dolgozni napi 4 órában dolgozni, de csak azért hogy társasàgban legyek mert ez a pénz sajàt magamra nekem nagyon jó és saját lakásom van.

Tehát úgy élek ahogy én akarok.

Nehezen megyek el itthonról mert a magányhoz vagyok és szokva.Reggel nehezen kelek az esti gyógyszerek miatt.

Utazgatni a sok emberrel együtt meg nincs kedvem.

A meló plusz nettó 53.000 lenne, kerekítve 190/hó utazástérítéssel.


A szociális fóbián kívül skizoaffektív és pánikzavarom van.


A másik a bokatörés, ami két éve volt,de ha sokat sétálok elkezd nagyon fájni.


Tehát vagy megyek dolgozni plusz pénzért és közösségben leszek vagy nem megyek és minden nap szabad vagyok és nem vagyok semmihez és senkihez kötve és addig alszok ameddig akarok.


Mit gondoltok erről? Melyiket választanátok?



2020. nov. 6. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de azt le tudod írni, hogy miért kapsz ekkora összeget?

Nekem egy ismerősöm paranoid skizofrén, közel sem tünetmentes.

Kizárt hogy felvegyék akár védett helyre, de ennek az összegnek jóval kevesebb mint a felét kapja havonta.

2020. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az ellátások kiszámítására és meghatározására nincsen rálátásom.Sokak szerint ez nagyon eltérő lehet betegségtől függetlenül.
2020. nov. 6. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Nézd, amíg nem jutottam el addig a mondatig, hogy skizoaffektív meg pánikzavarod van, addig azt gondoltam, hogy persze, hogy menj dolgozni, miért ne? Az, hogy te hozzá vagy szokva a magányhoz, meg nincs kedved utazgatni, nem lehet gond, hiszen előbb-utóbb meg az lesz a természetes, hogy nem vagy egyedül, és az utazást is megszokod.

A gyógyszereidet is be lehetne venni hamarabb, akkor nem lesz gond felkelni. De ha vannak tüneteid, mint írod, akkor inkább ne menj közösségbe mindnyájunk érdekében. Ne okozz problémát embertársaidnak.

Inkább maradj otthon.

2020. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most a járvány közepén ez elég eszement ötletnek tűnik. Iszonyú hálás lennék ha kapnék ennyi pénzt és nem kéne mennem sehova. Ha nem lenne járvány azt mondanám adj neki egy esélyt, nincs vesztenivalód.
2020. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3/4-es válaszoló! Köszönöm a hozzászólásodat.Mi fogod meg téged abban,hogy skizoaffektív zavarom is van illetve, hogy ne bántsam embereket?
2020. nov. 7. 16:40
 6/11 A kérdező kommentje:
3/5-ös válaszolónak írtam a kérdést.
2020. nov. 7. 16:42
 7/11 A kérdező kommentje:

Mi az eszement ötlet,dolgozni menni?

Te úgy döntenél,hogy nem mész?

Csak érdekel,hogy te hogyan látod ezt a helyzetet.

2020. nov. 7. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Lefordítom. Ha el akarod kapni a koronavírust menj dolgozni. Ha nem akkor várd meg ezzel a kísérlettel a járvány végét.
2020. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtad a véleményedet!
2020. nov. 8. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem is várd meg a járvány végét, de utána menj dolgozni...

Nagyon hamar súlyosbodhat a depresszió, ilyesmi, ha nem mész társaságba egyáltalán.

2020. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!