Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a folyamatos rosszull...

Mi lehet a folyamatos rosszulléteimnek az oka?

Figyelt kérdés

19 vagyok, rendszeresen túrázok. Nagyjából szeptember óta mióta elkezdtem, teljesen feltölt szellemileg. Ugyanakkor nincs olyan hét, amikor rám nem jönne valamilyen rosszullét, túrákon is nem egyszer esett le a cukrom, azt hittem vissza kell forduljak..nem tudom mennyi köze lehet a túrázásnak, kellemesen elszoktam fáradni

Tipikus tüneteim közt van a szédülés, fejfájás,sokszor a város közepén, a semmiben rámjön, pl csütörtökön is minden előzmény nélkül rámtört egy rosszullét, mintha lázas lennék, izomgyengeségem van

(nem hinném hogy koronavírus mert hetente van ez az állapot...)


Nincs olyan hét amikor ez ne ismétlődne. Igaz, van némi magánéleti bajom, rosszul alszok, kialvatlan vagyok, és még délután is alszok

Nem tudom mi lehet a baj, mert nem vagyok betegeskedő

Egy teljes laborvizsgálat segíthet?


Kezdek aggódni, hogy nagy a baj..


Mi lehet a bajom, mi okozza ezt? A lelki vívófásom kihat a testemre?

Ma is mentem volna túrázni, de reggel még annyira rosszul éreztem magam és gyengének, hogy nem mentem

(most még a torkom is fura....)



2020. nov. 7. 12:21
 1/3 DMJ2 válasza:
Nos, ahogy olvastam soraidat , mondanom sem kell, magamra ismertem. Persze teljesen máshogy, de magamra. Velem is volt ilyen, sokszor előfordult annak idején. Lelkileg nagyon oda voltam abban az időben. Ideggyógyászhoz küldtek, egyértelmű volt, a lelki okok háttere. Ha teheted nézesd meg magad, ajánlom! Bár nő vagyok, és törékeny, de annál inkább erős, nagyon ágynak dobott maga a lélek szava. Vizsgálnak még mindig, a gyógyulás útján vagyok. Összegzés képpen, nézesd meg magad, nem mehet a károdra. Üdv!
2020. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs rendben minden lelkileg,párkapcsolati kudarcok miatt, nem tudok jól aludni, kialvatlan vagyok,napközben is alszok

de nem akarom erre fogni...ugyanakkor nyugtalanul alszok

nemtudom lehet e valami köze hozzá

2020. nov. 7. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök hónapok óta, folyton leesettnek érzem a cukrom pedig fizikailag nincs róla szó. Gyakrolatilag megfojtja az életem ez az állapot. Valószínű lelki eredetű, nem nehéz összezuhanni ebben a hülye helyzetben ami a világban van jelenleg.
2020. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!