Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kínos/gusztustalan kérdés!!...

Kínos/gusztustalan kérdés!! (milyen a végbél tapintása belülről?)

Figyelt kérdés
Aranyérre utaló tünetem van (legalábbis remélem, hogy csak az), ezért vettem belső aranyérre való kenőcsöt. Tettem az ujjamra, és felnyúltam a végbelembe, és kb ujjnyi "mélységben" furcsa, nagyméretű hólyagszerű dudort érzek. Ez a valami akkora nagy, hogy elszűkíti a végbelemet, nem is tudnék fentebb nyúlni tőle, és puha tapintású. A hüvely felőli oldalon van. Ez természetes, ilyennek kell lennie, vagy lehetséges, hogy ez daganat? (Jelen helyzetben biztos sokára kapok csak időpontot az orvoshoz, addig legalább legyen valami információm) Elnézést a részletes leírásért!

2020. nov. 7. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy 40 éves nő vagyok.
2020. nov. 7. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, a daganatok kőkemények!

Nem tudok sokat a végbélpolipról, de egyszer mikor kórházban voltam, az egyik mellettem lévő ágyon amiatt volt bent valaki, és mondta hogy kiszedték neki és nem is volt vészes, másnap mehetett haza. Egyáltalán nem biztos hogy ez van neked, de én a helyedben utánaolvasnék, hátha.

Viszont a daganatot kizártnak tartom az alapján hogy puha.

2020. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ! Remélem tényleg "csak" polip lehet.
2020. nov. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!