Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lehet majd abba hagyni...

Mikor lehet majd abba hagyni a maszk viselést?

Figyelt kérdés

Elég irritáló szerintem. És nagyon elnyom vagy nem is tudom magam kifejezni.

Okoskodó kommentárt nem kérem!


2020. nov. 7. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Majd amikor vége lesz ennek az egész vírus dolognak. Szerintem fogadd el hogy ez van, azon se rágódnak ennyit hogy kell a biztonsági öv, pedig az is kényelmetlen.
2020. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Alig kapnak benne az emberek levegőt. Bepálik az arcod a szemüvegeseknek kész rémálom ahogy nekem is.

Semmi logika nincs benne. Csak hogy konkrétan fizess a levegőért is. Szerintetek lehet majd levetkőzni ezt a maszkot? Beteges aki ezt kitalálta.

Hiszen bemész az étterembe és rajtad kell hogy legyen de ha eszel ott akkor nem what?

2020. nov. 7. 22:51
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha lesz süketcina, és beoltották az időseket meg az egészségügyi dolgozókat, utána esélyes, hogy enyhítenek ezen is.
2020. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hypeolt szar az egész :).

Az elhasznált levegőt szívod ami kurvára de nem egészséges. Sőt..

Legtöbb embernél tünetmentesen át megy.. Miért kell félelmet kelteni?

Felesleges feszültség keltés.

2020. nov. 7. 22:56
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Félelemkeltéssel meg hype-pal együtt is úgy terjed, mint a fene. Most képzeld el, mi lenne, ha félvállról vennék, és nem riogatnának. Napi 100 halott azért sok, még akkor is, ha főleg félzombi öregasszonyokról van szó.
2020. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Értem én.

De szerintem igazán nem ezen van a hangsúly. Elmondták még annó hogy néhány maszk véd csak meg. A többi szart se ér.

Mégis azokat húzzuk ami szart se ér.

Valami van tényleg. De nagyobb a füstje mint a lángja ennek az egésznek.

2020. nov. 7. 23:04
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

De ezzel a mentalitással beállhatsz az oltásellenesek és a laposföldhívők közé...


Én sem feltétlenül értek egyet minden döntéssel, de ez van, nem mi ülünk ott döntést hozni.

2020. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Józan paraszti ésszel, orvosi képesítés nélkül is belátható a maszkos dolog. Ugye ismered a jelenséget, amikor valaki erősen gesztikulálva beszél hozzád közelről, és szó szerint teleköpdösi az arcodat? Ilyenkor szoktunk szólni, hogy csónakot is legyen szíves köpni hozzá...


A maszk erre való, nem gázmaszk. A vírus nem a levegőben repked, hanem ezekben a cseppekben. Azok meg nem mennek át egy sima rongyon se. Valószínűleg ismered a hasonlatot a nadrágban való pisiléssel kapcsolatban is...

2020. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

"Okoskodó kommentárt nem kérem!"


Nem is szorulsz rá, úgy látom, magadtól is tudsz írni épp eleget :D

2020. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Amint vége a vírushelyzetnek, el lehet felejteni a maszkot, legalábbis a koronavírus miatt. Hát, kb 2023-ra fog elterjedni a vakcina annyira, hogy globális hatása érezhető legyen.
2020. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!