Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusnál lehetséges,...

Koronavírusnál lehetséges, hogy a páromnak és nekem mások a tüneteink?

Figyelt kérdés
Páromnak láza volt 2 napig és erős fejfájása, ő amúgy soha nem szokott beteg lenni. Nekem pedig fejfájás, szaglás-ízlelés vesztés, orrdugulás, torokfájás. Először azt hittem megfáztam és biztos a takonytól nem érzek semmi szagot mint máskor sem de már a takonyság viszonylag hamar elmúlt és még mindig nem érzek semmit.
2020. nov. 8. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Mindenkinek kulonbozo az immunrendszere. Csak meg kutatók sem értik miért okozhat egészséges embereknél sulyosabb tuneteket is
2020. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az izlelésvesztés miatt erős a gyanú hogy koronásak vagytok. Apámnak feje fájt meg izületei fájtak, nekem meg pici hasmenésem volt első napon. A szárazköhögés meg az esetleges hőemelkedés, láz még ami sokat mondó ennél a vírusnál.
2020. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Páromnak 1 napig volt magas láza, következő nap már csak hőemelkedés és utána semmi. Nekem megfázásos tüneteim voltak, köhögés és láz nélkül. Még mindig nem érzek sem szagot sem ízeket.
2020. nov. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!